Boxdel wyciągnie brudy na rywala! „Naprawdę Pawełka nienawidzę. Wszystkiego się dowiecie”

fot. YoiuTube
Opublikowane 9 stycznia 2023, 08:58
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Na początku przyszłego miesiąca odbędzie się pierwsza w tym roku gala freak fightowa: Fame MMA 17. 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie zobaczymy między innymi starcia Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka z Michałem „Boxdelem” Baronem.

Pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, który tworzy organizację Prime Show MMA oraz FEN, a „Boxdelem” jest bardzo dużo złej krwi. Od wielu miesięcy atakowali siebie nawzajem w komentarzach, wywiadach, czy też specjalnych nagraniach, które włodarz FAME kierował do rywala.

Jóźwiak w końcu odpowiedział w ostrych słowach Michałowi Baronowi. Miało to miejsce na ostatniej gali WOTORE, gdzie prezes FEN szybko pokonał Marcina Najmana i rzucił oficjalne wyzwanie włodarzowi Fame MMA. Do tego starcia dojdzie 3 lutego na Fame MMA 17, a dodatkowego smaczku dodaje to, że panowie spotkają sie w klatce rzymskiej.

„Boxdel” zapowiada wyciągnięcie informacji na Jóźwiaka!

Michał Baron wrócił już na YouTube po tym, jak zrobił sobie przerwę ze względów zdrowotnych. „Boxdel” na swoim kanale odpowiedział na szereg pytań, które najczęściej były do niego kierowane. Nie mogło oczywiście zabraknąć tematu najbliższego pojedynku.

Włodarz Fame MMA przyznał, że na konferencji puściły mu wszelkie nerwy i hamulce. Nie ma jednak zamiaru przepraszać, ze względu na szczerą niechęć do Pawła Jóźwiaka. Zapowiedział jednak, że na kolejnych programach z udziałem ich obojga nie usłyszymy aż tylu przekleństw. Fani dowiedzą się za to nowych informacji na temat prezesa FEN.

Wziąłem tę walkę dlatego, że naprawdę Pawełka nienawidzę. Nigdy do nikogo nie czułem takiej niechęci i stąd też moje nerwy na konfie. Naprawdę, nie potrafiłem się powstrzymać. Jestem sam świadomy tego, że odj*bałem patolkę, ale przez kilka miesięcy kumulowała się we mnie złość i przy stole FAME’u, niczym granat, z którego wyciągnięto zawleczkę, wyp***doliło. Tak wiem że, poleciała za duża patola. Czasu nie cofnę, ale w tym jednym przypadku nie zamierzam i nie – nie żałuję.

Należało się mu, należy się mu nadal. Ja też jestem osobą, która wielokrotnie przepraszała i tak, jak powiedziałem: skończyło się to, ja już nie przepraszam. Teraz w każdym razie jestem już spokojniejszy. Są programy live, jest druga konferencja, wszystkiego się o panie „Prezesie FEN” dowiecie. Teraz już na pewno będzie troszeczkę spokojniej, bo postaram się po prostu kontrolować te wyzwiska. Nie lecieć 100 ku*ew na minut tylko, na przykład 90. W każdym razie na pewno będzie więcej merytoryki. Jest to podwójna korzyść.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments