Pasternak odpowiedział Alanowi! Proponuje dla niego rywala: „Może Polski Ken? Niech federacja ściągnie kobietę i to nie za mocną”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 stycznia 2023, 12:15
przez Przemek Krautz
2
3
Brak komentarzy

Michał Pasternak postanowił odpowiedzieć na ostatni wywiad Alana Kwiecińskiego, w którym freak fighter wbił szpilkę podopiecznemu trenera Mirosława Oknińskiego.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, jednak w tym przypadku raczej nie dojdzie pomiędzy nimi do awantury, a ni do wyjaśnienia konfliktu w klatce. „Wampir” już kilkukrotnie tłumaczył, że nie będzie atakował nikogo ani na ulicy, ani przed kamerami.

Pasternak szuka rywala dla Alana

W ostatnim wywiadzie dla TVReklama freak fighter postanowił uderzyć w Pasternaka i stwierdził – Się do mnie pruje, jak on taki mocny jest, to niech idzie do KSW, a nie się do mnie pruje… A nie, sorry. KSW go nie chce.

Jak wiemy, pomiędzy Mirosławem Oknińskim i szefami KSW nie ma najlepszych relacji. „Wampir” wyjaśnił, że woli zostać ze swoim trenerem niż walczyć dla organizacji, przez którą musieliby zakończyć współpracę.

Odbił piłeczkę i postanowił sprawdzić się w roli matchmakera. W wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco spróbował poszukać odpowiedniego rywala dla Alana Kwiecińskiego, który we freak fightach ma bilans 1-6, a w całej karierze odniósł 5 zwycięstw, poniósł 13 porażek i jedną walkę zakończył remisem. Jest to jeden z najsłabszych rekordów w całych freak fightach, a „Alanik” nie pokonał żadnego rywala z dodatnim bilansem.

W najnowszym wywiadzie dla fansportu.pl „Ferrari” nazwał Kwiecińskiego: „Najgorszym freak fighterem w historii”. Pasternak natomiast stwierdził, że Alan musi zmierzyć się z „Polskim Kenem” lub kobietą, żeby odnieść kolejne zwycięstwo:

– Kwieciński może walczyć z „Daro Lwem”… Ale nie, Daro by cię zlał jak psa. „Mua Boy” za duże wyzwanie. Był taki Haraś, on wszystko przegrał, albo walka z kobietą. No, może z „Polskim Kenem” coś by wskórał. To jest gość, który się kreował na zawodowca, a dostaje w papę od każdego.

Poziom sportowy Kwiecińskiego to pukanie w dno od spodu. Ja federacji polecam ściągnąć dziewczynę i to nie za mocną, żeby on w końcu wygrał. No bo jest ciężko. On robi swoje nazwisko na tym, że dostaje w pysk.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO