Łukasz Różański zawalczy o mistrzostwo świata przed własnymi kibicami! Pojedynek o pas WBC odbędzie się w Polsce!

Fot. Instagram
Opublikowane 1 lutego 2023, 09:23
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Promotor Andrzej Wasilewski potwierdził, że wyczekiwany pojedynek o mistrzowski pas WBC w kategorii Bridger odbędzie się na gali w Polsce.

W końcu ostatecznie wyjaśnił się temat walki Łukasza Różańskiego, z którym było sporo zamieszania. Najpierw miał zmierzyć o tytuł z Oscarem Rivasem, jednak gala została odwołana, po czym kilka miesięcy później sam rywal wycofał się z walki z powodu poważnej kontuzji.

Różański zawalczy o pas w Polsce!

Miejsce Kolumbijczyka zastąpił Alen Babić, który będzie rywalem Polaka. Obaj zawodnicy są niepokonani i niemal wszystkie pojedynki kończyli przed czasem. Chorwat nokautował 10 razy w 11 starciach, natomiast Różański robił to 13 razy w 14 pojedynkach.

Jak przekazał promotor Andrzej Wasilewski, reprezentant Polski będzie miał przewagę pod tym względem, że zawalczy przed swoimi kibicami. Grupa Knockout Boxing Night z kwotą 425 tysięcy dolarów wygrała bowiem przetarg na zorganizowanie pojedynku.

Walka odbędzie się w Rzeszowie, rodzinnym mieście Różańskiego, a wstępny termin to 18 marca. Pretendent do tytułu mistrza świata powróci więc do miejsca, w którym w ostatnim starciu ciężko znokautował Artura Szpilkę.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments