Jest komentarz policji i prokuratury w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego!

Fot. Instagram
Opublikowane 8 lutego 2023, 15:37
przez Przemek Krautz
68
235
9 komentarzy

Wiele osób nadal nie wierzy w wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego. Niestety doniesienia w komentarzu dla fansportu.pl potwierdziła zarówno policja, jak i prokuratura.

Od kilku godzin w social mediach można było znaleźć różne wpisy dotyczące śmierci popularnego freak fightera, w tym zrzuty ekranu prywatnych wiadomości. Internauci uważali jednak, że może być to fejk, gdyż jeden fałszywy artykuł o śmierci „Murana” został opublikowany już dwa lata temu.

Mateusz Murański nie żyje

Mateusz to zawodnik, który wzbudzał ogromne emocje zarówno podczas konferencji, jak i w klatce freakowych federacji. Bił się nie tylko dla największych organizacji jak FAME czy High League, ale także dla MMA Attack, Prime Show MMA, Elite Fighters oraz FEN.

Na swoim koncie miał cztery zwycięstwa oraz pięć porażek. Nie bał się jednak wyzwań i między innymi zmierzył się z profesjonalnym zawodnikiem Vaso Bakoceviciem, jednak nie był w stanie poradzić sobie z doświadczonym „Psycho”. Pokonał natomiast „Epic Cheat Meala”, „Warszawskiego Dresika”, „Mielonidasa” oraz Alana Kwiecińskiego.

Ostatni pojedynek stoczył w swoje urodziny 10 grudnia. Zmierzył się wówczas ze skazywanym na porażkę Pawłem Bombą. Underdog sprawił jednak ogromną niespodziankę i pokonał „Murana”, który był dużym faworytem.

Rzekomo po tamtym starciu zaczęły się poważne problemy Mateusza. Między innymi „Wielki Bu” oraz Paweł Bomba informowali, że jest na odwyku. Zapewniali, że nie jest to w żaden sposób wbicie szpilki w „Murana”, gdyż sytuacja jest poważna.

Policja i prokuratura potwierdza śmierć Murańskiego

8 lutego od rana w sieci można było natrafić na pojedyncze wpisy o śmierci Murańskiego. Internauci nie wierzyli jednak w te doniesienia, ale niestety zostały one potwierdzone zarówno przez policję, jak i prokuraturę.

W komentarzu dla portalu fansportu.pl Jolanta Grunert rzeczniczka prasowa gdyńskiej policji przekazała, że przed południem funkcjonariusze dostali wiadomość o zgonie 29-latka:

„Około godziny 11:25 otrzymaliśmy informację o zgonie mężczyzny. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki, lekarz biegły sądowy oraz prokurator. Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Decyzją prokuratura ciało zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej na sekcję zwłok. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia”

Kolejne informacje przekazała Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Potwierdziła ona, że na miejscu trwają czynności, a służby zawiadomił członek rodziny, który był zaniepokojony tym, że nie może skontaktować się z Mateuszem.

Tragiczne wydarzenia skomentowało już kilka osób, w tym m.in. „Szalony Reporter”, który nie miał najlepszych relacji z Murańskimi czy Paweł Jóźwiak:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
68
235
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adi jp staszkowski
adi jp staszkowski
1 miesiąc temu

przecpal sie

logan
logan
Reply to  adi jp staszkowski
1 miesiąc temu

naucz się pisać 13 latku jebany

Szalony Reporter
Szalony Reporter
1 miesiąc temu

Ponoć na miejscu lekarzy stwierdzili że to wygląda na pęknięcie krwiaka w mózgu lub wylew krwi do mózgu, pewnie przez walki dostawał tyle po głowie i się doigrał

Liono
Liono
Reply to  Szalony Reporter
1 miesiąc temu

Ponoć ponoć ponoć teraz wielkie domysły i przypuszczenia i pierdolenie śmieci, a Ty pisząc że się doigrał to gratuluję debilizmu bo najwidoczniej Twoje IQ wynosi środek kapusty…

Ralf
Ralf
1 miesiąc temu

Kurwy hejtowaly, teraz kondolencje I wielkie wspolczucie okazuja. Tfu na was.

Kaz
Kaz
Reply to  Ralf
1 miesiąc temu

Można kogoś nie lubić, krytykować go za złe zachowanie a nawet hejtowac jeśli zrobił coś złego, ale to nie oznacza że każda z tych osób życzyła mu śmierci, jest to pewna granica której ty za pewne nie widzisz. Osobiście go nie lubiłem ale szkoda chłopa krótko mówiąc.

Mk213z
Mk213z
Reply to  Kaz
1 miesiąc temu

Ludzie to kurwy. A kurwa to najstarszy zawód ,powinniśmy być przyzwyczajeni jednak złośliwość i zawiść ludzi jest koszmarem tych czasów potrafi zabić każdego….Spoczywaj w pokoju .

Wacek
Wacek
Reply to  Ralf
1 miesiąc temu

A ja tam dalej hejtuje, teraz czekam na kudemą żeby się powiesil

Mk213z
Mk213z
Reply to  Wacek
1 miesiąc temu

Sam się powieś

WIDEO