(VIDEO) Kibic Chelsea prowokował fanów West Hamu! Został brutalnie znokautowany przed stadionem!

przez Przemek Krautz
58
26
2 komentarze

Do sieci wyciekło nagranie z brutalnego nokautu, do którego doszło przed jednym z meczów Premier League. Kibic po mocnym uderzeniu padł nieprzytomny na ziemię.

W minioną sobotę 11 lutego w meczu 23. kolejki klub West Ham United przed własną publicznością zmierzył się z Chelsea FC. Mecz zakończył się remisem 1-1. Najpierw bramkę dla The Blues w 16. minucie zdobył Enzo Fernandez. Następnie 12 minut później odpowiedział Emerson Palmieri, który wyrównał wynik.

Brutalny nokaut przed meczem

Kibicom towarzyszyły ogromne emocje, gdyż były to derby Londynu. Jeszcze zanim mecz się rozpoczął, przed stadionem West Hamu doszło do konfrontacji pomiędzy dwoma ekipami. W pewnym momencie do akcji wkroczył fan Chelsea, który prowokował kibiców gospodarzy.

Został uderzony, jednak nie zrobiło to na nim większego wrażenia i dążył do dalszej konfrontacji, czego szybko pożałował. Drugi cios kibica West Hamu zakończył awanturę, doprowadzając do ciężkiego nokautu.

Mężczyzna stracił przytomność i udzielono mu pomocy medycznej, a jakiś czas później świadkowie widzieli, jak przemieszcza się na wózku inwalidzkim, gdyż nadal nie wrócił do siebie po brutalnym sierpowym.

Krótko po całej awanturze policja zatrzymała 22-latka, który znokautował kibica Chelsea i przekazała, że jest on podejrzany o pobicie.

Całą sprawę skomentował obrońca The Blues Reece James, który na Instagramie napisał – Dotarła do mnie wiadomość o znokautowanym kibicu przed dzisiejszym meczem. Całkowicie rozumiem rywalizację i napięcie pomiędzy drużynami podczas dużych meczów, ale przemoc nigdy nie jest rozwiązaniem. Mam nadzieję, że wszystko z nim w porządku.

Źródło: Twitter