Znamy termin walki o mistrzostwo świata! Różański w Rzeszowie zmierzy się o pas WBC!

Fot. YouTube
Opublikowane 20 lutego 2023, 08:35
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Promotor Andrzej Wasilewski potwierdził termin pojedynku o mistrzowski tytuł WBC kategorii Bridger, do którego dojdzie w Rzeszowie.

Niepokonany Łukasz Różański stanie do walki o pas w rodzinnym mieście. Początkowo miał zmierzyć się z Oscarem Rivasem w Kolumbii, ale przez problemy z organizacją starcie zostało odwołane, a dodatkowo rywal doznał poważnej kontuzji.

Znamy datę walki o pas!

Tym razem promotor Andrzej Wasilewski wziął sprawy w swoje ręce. Pod koniec stycznia przekazał, że jego grupa promotorska z kwotą 425 tysięcy dolarów wygrała licytację na zorganizowanie pojedynku w Polsce.

Przeciwnikiem Różańskiego będzie również niepokonany Alen Babić, który nokautował 10 razy w 11 pojedynkach. Polak natomiast ze wszystkich 14 walk tylko raz zwyciężył po decyzji sędziów. Nie ma wątpliwości, że w ringu zobaczymy mocne wymiany ciosów i prawdopodobnie starcie zakończy się nokautem.

Wstępnie mówiło się o tym, że pojedynek odbędzie się 18 marca. Teraz promotor Wasilewski podał nowy termin i przekazał, że Różański przed własną publicznością zawalczy 22 kwietnia.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments