Okniński przesyła mocną wiadomość do Szeligi: „Myślisz, że trenbolon stosowany dla bydła przed ubojem da ci moc”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 kwietnia 2023, 09:04
przez Przemek Krautz
1
4
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński nie odpuszcza Piotrowi Szelidze. Na jego social mediach znalazł się kolejny wpis skierowany do zawodnika FAME.

Już 20 maja odbędzie się kolejna gala największej polskiej federacji freakowej. Na kibiców czeka kilka ciekawych debiutów. Po raz pierwszy w klatce FAME zobaczymy Michała Pasternaka, który zmierzy się z „Szelim” na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Trener uderza w Szeligę

Trener Okniński w swoim stylu promuje nadchodzące starcie, między innymi wbijając szpilki w rywala poprzez social media czy wywiady. Opublikował m.in. nagrania z Akademii Sportów Walki Wilanów, na których jego podopieczny wypowiadali się na temat Szeligi.

Teraz trener zabrał głos po konferencji FAME, podczas której jego podopieczny „Wampir” skonfrontował się z rywalem, a także stanął z nim twarzą w twarz. Poprzez Facebooka bezpośrednio zwrócił się do Szeligi:

– Piotr Gilojad Szeliga zyskał nowy pseudonim – Piotr Trembolonowy Głupek Szeliga. Panie Piotrku Piotrusiu, myślisz że Trembolon steryd stosowany dla bydła przed ubojem da ci moc zwycięstwa, mylisz się, nie ma cudów. Pisząc, że wchodzisz na Trembolon pokazujesz, jak głupi jesteś. Spierdoliłeś akcje z Gilami, a teraz sam się sprzedajesz, że zażywasz najgorszej jakości doping o bardzo złych skutkach zdrowotnych. Piotrek Michał Pasternak rozwali ci ta głupią głowę. Nowy pseudonim zamieniamy z Gilojad na Trembolonowy Głupek. Szeliga po Trembolonie idzie na rzez.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO