Łaszczyk wróci do FAME? Borek nie ma wątpliwości: „Prędzej czy później zobaczymy go w federacji freakowej”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 kwietnia 2023, 09:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie powrotu Kamila Łaszczyka do federacji FAME. Wygląda na to, że prędzej czy później zobaczymy rewanżowe starcie z Amadeuszem Roślikiem.

„Szczurek” to niepokonany pięściarz, który podczas FAME 17 zadebiutował w formule MMA. W main evencie wydarzenia zmierzył się z „Ferrarim”, który postawił trudne warunki. Łaszczyk był nawet bliski porażki, jednak udało mu się odwrócić losy starcia w ostatniej chwili.

Borek o powrocie Łaszczyka do FAME

Freak fighter prowadził na kartach punktowych dzięki sprowadzeniom do parteru. W ostatniej odsłonie był już jednak bez sił, co wykorzystał jego rywal. „Szczurek” zasypał „Ferrariego” ciosami, a sędzia przerwał starcie zaledwie kilka sekund przed końcem walki.

Mimo porażki Amadeusz twierdził, że czuje się wygranym. Rywalizację pomiędzy freak fighterem i pięściarzem być może wyjaśni rewanż, o którym Mateusz Borek wspomniał w ostatnim wywiadzie dla Koloseum. Co ciekawe, mówiło się o drugim starciu na zasadach K-1, jednak ostatecznie ma być to MMA:

– Myślę, że wcześniej czy później z Rafałem znowu usiądziemy, podamy sobie ręce i Kamila jeszcze zobaczymy w federacji freakowej. Remach. My chcieliśmy w K-1, ale to jest raczej nie możliwe. Czyli Amadeusz zgodzi się na rewanż, ale tylko na zasadach MMA. Sam wiesz, ludzie kochają rewanże.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO