GROMDA 13. Egzekucja w ćwierćfinale! Morela brutalnie rozbity przez Słomkę!

Opublikowane 26 maja 2023, 21:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Francji.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Szybka wymiana prostych od pierwszych sekund, Słomka zaraz zasypuje rywala mocnymi ciosami. Dobrze schyla się z sierpami na korpus, ale też rozciął prawy łuk brwiowy Moreli Słomka. Morela twardo bije lewym prostym, młodszy przeciwnik również zaczyna krwawić. Mocny podbródek Słomki, Morela w dużych tarapatach, ale przetrwał szarżę do ostatniej sekundy!

RUNDA 2

Morela od razu przystępuje do ofensywy, ale szybko gasi go prawym prostym Słomka. Potężny podbródkowy wszedł na szczękę Moreli! Jest liczony ponad 40-letni bijok, ale wraca do gry. Słomka znakomicie rusza się na nogach, z łatwością dochodzi z kolejnymi uderzeniami. Morela próbuje jak może skrócić dystans z sierpami, ale brutalną serią zasypuje go Słomka, aż sędzia kończy walkę!

Oficjalny wynik: “Słomka” wygrywa przez KO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments