Środa, 17 Lipca, 2024

Paweł Jóźwiak stanął w obronie Najmana: “Mógł to wygrać przed czasem. Dalej jestem rekordzistą!”

fot. YouTube | Clout MMA
Opublikowane 18 sierpnia 2023, 11:34
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak w studio Fansportu.pl zabrał głos na temat walki Najman vs Fonfara. Prezes FEN stanął w obronie swojego byłego oponenta.

“El Testosteron” w main evencie gali Clout MMA zmierzył się z debiutującym Andrzejem Fonfarą. Zapowiadał, że jest w formie życia i postawi rywalowi trudne warunki. Starcie potoczyło się jednak błyskawicznie. Najman ruszył z “cepeliadą” i naruszył nawet byłego pięściarza. Chwilę później leżał już na deskach, a sędzia przerwał starcie po 16 sekundach.

W rozmowie z dziennikarzami bardzo dokładnie i przez kilka minut analizował całą walkę, co w porównaniu do tego, co się stało w klatce, wyglądało dość komicznie. Paweł Jóźwiak w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu.pl stanął jednak w obronie swojego byłego dwukrotnego przeciwnika.

– Ja z Marcinem Najmanem wygram w trylogii, która odbędzie się prędzej, czy później, a do Andrzeja Fonfary bym nie wyszedł. Najman, co by nie mówić, że to trwało 16 sekund – dalej jestem rekordzistą! Ja to zrobiłem w 14. Ale Najman wyszedł i chciał się bić. Gdyby miał trochę więcej szczęścia, trafił Andrzeja raz bardzo solidnie, to mógł to wygrać przed czasem. Zrobił błąd, po co się bawił w te obalenia. (…) Nie wyszedł tam i nie pajacował.

Cały wywiad z prezesem FEN obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO