Czwartek, 18 Lipca, 2024

Szef Artnox o kulisach zakończenia współpracy z Szeligą: “Po tym wszystkim, co się wydarzyło…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 sierpnia 2023, 14:30
przez Przemek Krautz
16
3
Brak komentarzy

Artur Gwóźdź zabrał głos w sprawie Piotra Szeligi. Wyjaśnił, jak wyglądało zakończenie współpracy z zawodnikiem FAME MMA.

“Szeli” do niedawna należał do grupy menedżerskiej Artnox, jednak zmieniło się to po głośnej aferze. Freak fighter zaczął spotykać się z żoną swojego byłego trenera, który aktualnie potrzebuje stałej opieki po tym, jak doznał wypadku na ringu.

Na zawodnika spłynęła fala krytyki, stracił wielu kibiców i aktualnie jest jedną z najbardziej nielubianych osób w całym środowisku freakowym. Jego działania nie spodobały się także samemu otoczeniu Szeligi. Współpracę zakończył z nim trener Mateusz Kubiszyn, a także menedżer Artur Gwóźdź szef Artnoxu.

Co ciekawe, Gwóźdź już kilka miesięcy temu w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że współpraca z freak fighterem nie jest najłatwiejsza – Z Piotrem ewidentnie jest jakaś historia, że trzeba się za niego wstydzić – przyznał.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Za Ciosem podkreślił, że tym razem musiał zareagować i nie mógł przymknąć oka na taką sytuację. Zdradził, jak wyglądały kulisy zakończenia współpracy:

– Ja jestem konkretnym facetem, mam swoje zasady. Pewne zachowania są nie do przyjęcia. Nie powiedziałem mu tego w twarz, bo nie miałem takiej możliwości. Porozmawialiśmy przez telefon. Wie, jak wygląda sytuacja, zna moje zdanie. Jak się zobaczymy, to jeszcze dwa słowa chcę z nim zamienić. Prosta kolej rzeczy, nie jest w Artnox, uważam, że to jest słuszna decyzja po tym wszystkim, co się wydarzyło.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO