Piątek, 24 Maja, 2024

Mamed Khalidov czeka na oferty! Zabrał głos po kontuzji

Fot. YouTube
Opublikowane 28 kwietnia 2024, 11:42
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Mamed Khalidov poinformował swoich fanów, że już wrócił do intensywnych treningów. Były mistrz KSW czeka na kolejne oferty.

Legenda KSW doznała kontuzji podczas walki z Tomaszem Adamkiem na gali KSW EPIC w lutym. Choć Mamed mierzył się z byłym mistrzem świata w boksie, imponował swoją formą, zaskakując “Górala”. Niestety pojedynek musiał zostać przerwany po trzeciej rundzie ze względu na uraz zawodnika MMA.

Dwa miesiące po starciu Khalidov opublikował nagranie, w którym przekazał swoim kibicom, że może już wrócić do mocnych treningów. Od momentu złamania kości śródręcza ograniczał swoje aktywności fizyczne, ale teraz czuje się gotowy, by powrócić na pełne obroty.

– Od walki już minęło sporo czasu. Była kontuzja, było ryzyko, że trzeba będzie robić operację, ale na szczęście po walce od razu pojechałem do MD Clinic, do pana doktora Nagraby. Usztywnił mi rękę. Miałem połamaną drugą kość śródręcza, z odłamkami. Wprowadził mi tam osocze i dwa tygodnie miałem ręką nie ruszać. Tak zrobiłem.

– Po dwóch tygodniach zacząłem trenować delikatnie. Ręki nie ruszałem. Minęły dwa miesiące, ręka się zagoiła. Już boksuję. Wszystko jest dobrze, dzięki Bogu. Kontuzji już nie ma. Jestem w średniej formie. Podtrzymywałem formę. Teraz mogę już normalnie boksować. Mogę trenować. Zobaczymy jakie będą propozycje i co będziemy dalej robić.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO