Niedziela, 26 Maja, 2024

Ferrari twarzą w twarz z rywalem! Pierwsza konfrontacja przed walką w Londynie [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 9 maja 2024, 11:10
przez Przemek Krautz
4
12
Brak komentarzy

Amadeusz “Ferrari” Roślik po raz pierwszy stanął ze swoim rywalem twarzą w twarz. Już niedługo stoczy swój pierwszy pojedynek za granicą.

Po walkach w FAME były podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego stał się jedną z największych gwiazd freak fightów. Zapowiedział, że zamierza zaistnieć także na arenie międzynarodowej i teraz zrobi w tym kierunku pierwszy krok. W przyszłą sobotę zmierzy się z Nathaniel Bustamante.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Ferrari” twarzą w twarz z rywalem

Jego rywal znany jako “Salt Papi” dotychczas toczył walki wyłącznie w boksie i w takiej też formule dojdzie do pojedynku z Amadeuszem. Sprawia to, że Bustamante jest faworytem, gdyż “Ferrari” nie raz pokazywał, że znacznie lepiej radzi sobie w MMA.

W środę miał miejsce trening medialny, podczas którego bohaterowie gali MF & DAZN X Series 14, która odbędzie się w Londynie, zaprezentowali swoje umiejętności. “Ferrari” po opuszczeniu ringu miał okazję spotkać się z przeciwnikiem.

Stanął z “Salt Papim” twarzą w twarz i rozpoczął swoje show, próbując sprowokować rywala, który go uciszał. Poniżej znajdziesz nagranie z ich pierwszej konfrontacji:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO