Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Szeliga powinien zostać usunięty z freak fightów? Szczere słowa Sarary: “Dla takich osób…”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 sierpnia 2023, 10:24
przez Przemek Krautz
83
9
5 komentarzy

Tomasz Sarara wypowiedział się na temat głośnej w ostatnim czasie afery dotyczącej zawodnika federacji FAME Piotra Szeligi.

Kilka tygodni okazało się, że “Szeli” jest w związku z żoną swojego byłego trenera Rafała Antończaka, na którego leczenie sam zbierał pieniądze. Kiedy sprawa wyszła na jaw, freak fighter od razu stwierdził, iż Antończak nie jest nawet jego kolegą i nie widzi nic złego w swojej postawie.

Kibice jednak szybko przypomnieli wcześniejsze jego wypowiedzi. Szeliga m.in. mówił o tym, że traktuje trenera jak ojca. Podczas konferencji dodał też, że ma nadzieje, iż ten będzie z niego dumny, gdy wróci do zdrowia.

Sarara o aferze z Szeligą

Fani ostro zareagowali na zachowanie freak fightera, dając jasno do zrozumienia co myślą na ten temat. Na Szeligę spadła ogromna fala krytyki, został wyrzucony z Artnoxu, a trener Mateusz Kubiszyn zakończył z nim współpracę.

Teraz przy okazji wywiadu na kanale Duży w Maluchu o całą sytuację zapytany został Tomasz Sarara, który przyznał, że Szeliga powinien ponieść konsekwencje swoich działań:

– Jeżeli to naprawdę jest twój kolega, to swoje życie trzeba w sporej części poświęcić, żeby mu pomóc. Chyba nie na taką pomoc liczył, że Szeliga wyjął mu jego żonę, już pomijając żonę, która jest niewiele lepsza od Szeligi.

– (…) Taka sytuacja nie może mieć miejsca. Uważam, że dla takich osób drzwi powinny być zamknięte w życiu społecznym, więc zamknięte wszędzie. Nie możesz walczyć we freakach, jeżeli ktoś nie potrafi zachować najbardziej podstawowych elementarnych zasad. Mówimy o najbardziej podstawowych zachowaniach, które potrafi dziecko.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
83
9
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pracodawca
pracodawca
10 miesięcy temu

A kto ma być we freak fightach ? ludzie którzy wywołują emocje – negatywne, pozytywne ale wywołują.
Internet szybko zapomina, a jak Szeliga weźmie się w garść i będzie się trzymał z akademią i sumiennie ćwiczyć pod okiem Mirosława Trenera, to temat zostanie zapominany – jeszcze zaczną mu bić brawo. BTW. Mirek to ma nosa do biznesu 😉

lol
lol
10 miesięcy temu

a kto trenował i był w ekipie maczeciarzy?

Piotrek
Piotrek
10 miesięcy temu

W takim razie wydaje mi się że Jacek muranski nie powinien mieć nawet wejścia na konferencję!

Mariusz
Mariusz
10 miesięcy temu

A ty powinieneś rozluźnić pośladki bo taki słodki jesteś że jak Ciebie słucham to mi się chcę 🤮

prawienajlepszy@gmail.com
prawienajlepszy@gmail.com
10 miesięcy temu

Bzdura . Szelidze teraz trener Mirek wleje oleju do głowy i będzie z Niego dobry chłopak . Zobaczycie 💪

WIDEO