Niedziela, 14 Lipca, 2024

Wrzosek wspomina walkę na PLMMA: “To były dzikie czasy! Wpisywałeś się w zeszyt i…”

fot. YouTube
Opublikowane 25 sierpnia 2023, 13:39
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek już w przyszłym tygodniu na FAME 19 zmierzy się z Piotrem Szeligą w głośnym rewanżu. Będzie to kolejny pojedynek “Polish Zombiego” przeciwko Mirosławowi Oknińskiemu.

-> FAME 19 obejrzysz wyłącznie w PPV

W karcie walk najbliższej gali Fame MMA dojdzie do wielu hitowych starć. W main evencie Arek Tańcula zmierzy się z Amadeuszem “Ferrarim”, a wcześniej dojdzie do kilku rewanżów. Paweł Tyburski ponownie zawalczy z Alberto, a z kolei jego brat spotka się z Tomaszem “Zadymą” Gromadzkim.

Tym, co najbardziej “grzeje” fanów w związku z ostatnią aferą jest oczywiście starcie Wrzosek vs Szeliga. Marcin będzie mógł liczyć na ogromne wsparcie publiczności, którzy jednogłośnie dają w ostatnim czasie znać “Szeliemu”, co myślą o jego niedawnych poczynań. Pokłosiem ich była też zmiana klubu – Piotr teraz przygotowywał się będzie w Akademii Sportów Walki Wilanów.

“Polish Zombie” w rozmowie z kanałem Fansportu.pl nie ukrywał zachwytu z usłyszenia w swoim kierunku słynnego “będziesz leżał, będziesz bity, będziesz płakał”. Wrzosek od lat zna się z trenerem Oknińskim i kiedyś już wystąpił przeciwko fighterowi z “Łowcą Skór” w narożniku. Miało to miejsce na PLMMA 49 w 2015 roku, gdy Marcin poddał Sulkhana Sakhashviliego.

Wspominając te czasy były mistrz KSW przytoczył, jak kiedy wyglądała organizacja eventów MMA:

To były jeszcze w tych czasach, kiedy jak się przyjeżdżało na galę do Mirka, to leżał zeszyt i się tam wpisywało i czekałeś, aż kogoś ci dopiszą. MMA w Polsce, to były dzikie czasy kiedyś! To były początki MMA, każdy się uczył… i mam nadzieję, że trener też się nauczył na błędach z tamtych czasów.

Cały wywiad z Marcinem Wrzoskiem obejrzysz TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO