Środa, 17 Lipca, 2024

Zadyma skomentował kontrowersje w walce Usyk vs Dubois! “Ten cios był na linii…” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 29 sierpnia 2023, 14:35
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Zawodnik Fame MMA Tomasz “Zadyma” Gromadzki wypowiedział się na temat rzekomego faulu Daniela Dubois na Ołeksandrze Usyku. Wielu kibiców i ekspertów uważa, że Anglik został pozbawiony wygranej z Ukraińcem.

Na FAME 19 dojdzie do rewanżu za jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków w historii freak fightów. “Zadyma” wraz z Piotrem Tyburskim dali fenomenalną i pełną zwrotów akcji walkę, która zakończyła się remisem. Wszyscy liczą, że nie inaczej będzie tym razem.

Tomasz Gromadzki to prawdziwy weteran sportów walki, który mierzył się zarówno w kickboxingu, jak i walkach na gołe pięści. Nieobce są mu też tradycyjne starcia bokserskie, których zaliczył 18 (w tym 12 zwycięstw). “Zadyma” zabrał też głos w kontekście ostatnich kontrowersji w związku z pojedynkiem Usyk vs Dubois.

-> Kliknij w baner i oglądaj FAME MMA 19 PPV

Jak wiadomo Ukrainiec zwyciężył we Wrocławiu przez TKO, jednak więcej mówi się o sytuacji z 5. rundy. Wówczas Anglik wyprowadził cios na korpus, który zdaniem niektórych był w pełni legalny i Ołeksandr powinien być liczony. Gromadzki w rozmowie z kanałem Fansportu.pl ocenił sprawę korzystając ze swojego doświadczenia.

Jak walczyłem w boksie zawodowym, to mieliśmy mieć pas do pępka i to było sprawdzane przed rozpoczęciem. Poniżej pasa w boksie, to nie jest poniżej tej linii, tylko jak jest pas dotąd, to uderzenie, które było w tym miejscu, jest na linii pęcherza. W takim razie, według mnie to był faul. (…) Tam cała rękawica dotykała i jeszcze nawet niż – powiedział “Zadyma” oceniając też pracę sędziego. Całą wypowiedź znajdziecie w powyższym wideo.

Zobacz też inne wywiady z bohaterami FAME 19:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments