Środa, 17 Lipca, 2024

Zawodnik Oknińskiego zweryfikuje umiejętności Tyburskiego? “Jak chce do KSW, to niech walczy z…” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 31 sierpnia 2023, 11:24
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński odpowiedział na wiele pytań zadawanych przez fanów kanału Fansportu.pl. Jedno z nich dotyczyło Pawła Tyburskiego i jego chęci występów w KSW.

“Księżniczka” już w najbliższą sobotę wystąpi na gali FAME 19, gdzie dojdzie do jego rewanżu z raperem Alberto. Pierwsze starcie, które miało miejsce w grudniu ubiegłego roku, zakończyło się przez TKO po ciosach w parterze na korzyść Tyburskiego. Tym razem jednak panowie biją się w K-1.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

Trener Okniński: Tyburski chce do KSW? Niech walczy w MMA z Pasternakiem

Były uczestnik programu Love Island uznawany jest przez wielu za jednego z najlepszych freak fighterów. Bardzo ciepło o jego potencjale przed ostatnim pojedynkiem wypowiadał się ówczesny kolega z maty Arkadiusz Wrzosek. Tyburski przegrał z Michałem Pasternakiem, ale nie przekreśliło to marzeń o występach w KSW.

Podczas Q&A na kanale Fansportu.pl trener Mirosław Okniński został zapytany o ewentualny rewanż “Wampira” z “Księżniczką” na zasadach MMA. Zdaniem głównego szkoleniowca Akademii Sportów Walki Wilanów byłoby to idealne rozwiązanie dla freak fightera.

– Uważam, że walka Michała Pasternaka z Tyrburskim w MMA byłaby najlepsza. Dlatego, że Tyburski powiedział, że chce do KSW. No to, jak chce do KSW, to niech walczy z Pasternakiem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO