GROMDA 14: Scarface poznał rywala! Zmierzy się z niepokonanym Taeddym!

Opublikowane 7 września 2023, 17:35
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dzisiejszego popołudnia doszło do losowania przed jutrzejszą galą GROMDA 14. Poznaliśmy też oponenta Sebastiana Skiermańskiego. Popularnego „Scarface’a” czeka duże wyzwanie!

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz wyłącznie w PPV

Czternaste wydarzenie pod szyldem GROMDA zapowiada się niezwykle ekscytująco! Na kibiców czeka wiele emocjonujących walk, podczas których spodziewać się można potężnej młócki i ciężkich nokautów. Pojawią się znani bijocy, jak i debiutanci w organizacji.

Kolejny pojedynek stoczy też Sebastian Skiermański. Popularny „Scarface” już po raz 5. z rzędu wystąpi w GROMDZIE. Jak zapowiedział w niedawnym wywiadzie dla Fansportu.pl w przyszłości być może będzie mierzył się z najlepszymi, czyli z takimi przeciwnikami jak Mateusz Kubiszyn czy Bartłomiej Domalik. Jego wypowiedź znajdziecie poniżej.

GROMDA 14: Duże wyzwanie przed Skiermańskim! Zmierzy się z „Taeddym”!

Na dzisiejszej ceremonii losowania przed GROMDA 14 faktycznie okazało się, że „Scarface’a” czeka nie lada wyzwanie. Polak w piątek 8 września zmierzy się z „Taeddym”! Dustin Rabiega ma za sobą 3 walki w organizacji, które stoczył na 12. edycji. Niemiec w turnieju pokonał „Mnicha”, „Dynamit” oraz na koniec „Suchego”, dołączając do grona zwycięzców.

Galę GROMDA 14 obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Kliknij w baner i wybierz swój pakiet!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments