Alan nie wytrzymał po telefonie od Pasternaka! Tak zareagował na słowa Wampira [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 21 września 2023, 09:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami program F2F przed galą FAME Friday Arena 2. Nie brakowało dużych emocji oraz mocnych konfrontacji słownych pomiędzy skłóconymi zawodnikami.

Twarzą w twarz stanęli Alan Kwieciński i Dominik Zadora. Są to byli koledzy, którzy zerwali znajomość oraz trenerską współpracę i mają sobie sporo do wyjaśnienia. Zrobią to już w następny piątek podczas pojedynku, który odbędzie się w Szczecinie.

To jednak nie pomiędzy nimi doszło do awantury, gdyż wykonany został telefon do Michała Pasternaka, który ma konflikt z jednym i drugim zawodnikiem. „Wampir” w ostrych słowach odpalił się najpierw na Zadorę, a następnie na Alana:

Co ciekawe, po tym telefonie wiele osób skrytykowało wypowiedzi Pasternaka, który nie gryzł się w język. O całą sytuację w rozmowie z fansportu.pl zapytany został Alan, któremu mocno nie podoba się to, że „Wampir” wyśmiewa się ze emocji jakie nie trudno zauważyć jeśli chodzi o zestawienie dwóch byłych kolegów.

Na gorąco po konfrontacji miał okazję odpowiedzieć i stwierdził, że Pasternak jest sprzedajny, skoro sam wcześniej przyznał, iż nie miał problemów z tym, by walczyć ze swoimi kolegami:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO