Środa, 17 Lipca, 2024

Włodarczyk uderza w polskie MMA! “Tam nie ma badań! Więc tak naprawdę jesteś oszustem”

fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2023, 14:41
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Wybitny polski pięściarz Krzysztof Włodarczyk uderzył w polski światek MMA. “Diablo” zwrócił uwagę, że w porównaniu do boksu, nie ma tam żadnych kontroli antydopingowych.

Od dawna mówiło się o angażu byłego mistrza świata w boksie przez jedną z organizacji mieszanych sztuk walki. Włodarczyk został nawet ogłoszony jako zawodnik Fame MMA, jednak po dużym zamieszaniu do debiutu nie doszło. “Diablo” kolejną walkę stoczy już niebawem w swojej koronnej dyscyplinie.

W rozmowie z Super Expressem poruszona została rywalizacja popularności MMA oraz boksu. Włodarczyk nie podał recepty na poprawienie statusu boksu, ale zwrócił uwagę na to, iż w polskich organizacjach mieszanych sztuk walki nagminnie stosowany jest doping.

Sport, jaki my uprawiamy, jest sportem czystym. My nie stosujemy żadnych dopingów. OK, my jesteśmy czyści, zawsze są wpadki. A przebadajmy całą kartę MMA w Polsce. Jak myślisz, ile by było tam wpadek?

Tam nie ma badań! Każdy wie, z czym to się je, a więc nie robią tych badań nigdzie, totalnie nigdzie. Możesz wziąć wszystko tak naprawdę, wyjść do walki i się cieszyć, że wygrałeś. Ale tak naprawdę, czy ty wygrałeś? Czy ty oszukałeś przeciwnika, oszukałeś ludzi?

“Diablo” dodał też, że jego zdaniem fighterzy MMA oszukują każdego, począwszy od siebie, a kończąc na kibicach. O ile nie neguje tego, że zawodnicy ciężko trenują, to jednak doping też swoje robi.

Okłamujesz każdego, nawet tego kibica, który cię ogląda. Ja rozumiem, przygotowujesz się, praca pracą, ale te środki, które są niedozwolone, gdzieś tam pomagają w jakiś sposób. Więc tak naprawdę jesteś oszustem.

Czy chciałbyś zobaczyć Krzysztof Włodarczyka we freak fightach?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments