FAME MMA: Pasut rozbity na pełnym dystansie! Przegrywa starcie z Zabielskim [WIDEO]

Opublikowane 29 września 2023, 21:52
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kolejnym pojedynkiem FAME Friday Arena 2 było starcie internetowych twórców. Robert Pasut w formule MMA zmierzył się z Filipem Zabielskim.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

Pasut to popularny twórca, który od lat utrzymuje się w polskim Youtubie. Robert w minionym roku stoczył 2 pojedynki w oktagonie Fame MMA i z obu starć wychodził zwycięsko. „Japczana” skończył już w 1. rundzie, a Jacka Murańskiego w 2. odsłonie. Majowe starcie z „Dzinoldem” nie poszło po jego myśli i przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Rywalem Roberta Pasuta był Filip Zabielski. TikToker miał za sobą już 4. pojedynki, z których tylko jeden zakończył się większościowym remisem. Twórca internetowy pokonywał przez decyzje wszystkich innych oponentów. Jak poradził sobie na FAME Friday Arena 2?

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: Zabielski vs Pasut – RELACJA

RUNDA 1

Pasut zaczął od low kicków, Zabielski szybko ruszył z ciosami. Robert bardzo spokojny w swoich atakach, nastawił się na kopnięcia na nogę. Filip poszukał obalenia przez klincz, Pasut łatwo się broni i poluje na gilotynę w obronie. Ucieka Zabielski, ale cała akcja kosztowała go sporo tlenu. Chowa twarz za gardą Pasut i mocno kopie po łydce. Celnie bije Zabielski na głowę. „Sutonator” wyprowadza kolejne celne i mocne low kicki na nogę Filipa Zabielskiego.

RUNDA 2

Obaj zaczęli od „wymiany uprzejmości”, Zabielski ruszył z latającym kolanem. Kolejne low kicki Pasuta coraz mocniej rozbijają nogę przeciwnika. Filip trafił mocnym ciosem, idzie za ciosem, ale ucieka mu „Sutonator”. Celnie boksuje Zabielski, Pasut kontruje na wstecznym, ale daje się obalić. Robert przechwycił głowę Zabielskiego, ale daleko mu było do skutecznej gilotyny. Wyrwał głowę Filip, obaj posyłali ciosy w parterze do ostatniej sekundy.

RUNDA 3

Zabielski krąży za Pasutem, którego trafia niemal z miejsca. Robert odczuwa krótkie ciosy rywala, nie trafia swoimi hakami. „Sutonator” coraz niżej trzyma ręce, Zabielski atakuje ostatkami sił, ale obaj już mają dość wymian. Filip bije podwójnym lewym prostym, ale daleki jest od sukcesu. Obrywa kolejnymi razami „Sutonator”, który najprawdopodobniej przegra decyzją…

Wynik walki: Filip Zabielski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

ZOBACZ WYWIADY PO FAME FRIDAY ARENA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO