FAME Friday Arena 2

Netto Arena, Szczecin, 29 września, 19:00

Fame Friday Arena 2: Boxdel vs Jóźwiak 2

Organizacja Fame MMA nie zwalania tempa! Już w piątek 29 września czeka nas kolejne emocjonujące wydarzenie z cyklu FAME Friday Arena.

Transmisja FAME Friday Arena 2 wyłącznie w PPV

Friday Arena to seria wydarzeń, które trafią do miast i hal, które wcześniej nie gościły eventów największej federacji freak fight w Europie. Pierwsza edycja okazała się niewątpliwym hitem, a druga zapowiada się niemniej ciekawie!

W walce wieczoru dojdzie do hitowego rewanżu Boxdel vs Jóźwiak. W pierwszym spotkaniu Michał Baron zwyciężył przez TKO, a panowie już wcześniej mieli zapisany w umowie drugie starcie. Odbędzie się ono właśnie na FAME Friday Arena 2.

Do oktagonu wróci też Arkadiusz Tańcula. Aktor szybko wróci do klatki po wygranej przez decyzję nad Amadeuszem „Ferrarim”. Tym razem czeka go kolejny konflikt do wyjaśnienia: z Adrianem „Polakiem” Polańskim.

Galę FAME Friday Arena 2 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME Friday Arena 2 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME Friday Arena 2!

Oglądaj galę FAME Friday Arena 2 na żywo!

  Podoba Ci się ten artykuł?

  Zostaw ocenę
  3
  0
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments