Niedziela, 19 Maja, 2024

Wrzosek wydał oświadczenie w sprawie ważenia przed KSW! Stanął w obronie kibiców Legii

Fot. YouTube
Opublikowane 10 maja 2024, 09:17
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek stanął w obronie kibiców. Odpowiedział na wczorajsze doniesienia dotyczące ceremonii ważenia przed sobotnią galą.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Wrzosek staje w obronie kibiców

Niespodziewanie KSW dzień przed ceremonią odwołało strefę fana, a także zmieniło miejsce ważenia, na które zakazano wstępu kibicom. Decyzja organizacji wywołała spore kontrowersje. Pojawiły się doniesienia, że została ona podjęta ze względu na potencjalną konfrontację kibiców Legii Warszawa z Lechią Gdańsk.

Wrzosek jako wierny fan Wojskowych, postanowił zabrać głos i stanąć w obronie swoich kolegów z trybun. Wyjaśnił, że w sprawie wydarzenia zainterweniowała policja, jednak nie ze względu na niego, a obecność innego zawodnika, który także zawalczy na KSW 94.

– Chciałbym sprostować głupoty, które wypisują ludzie z partnerką mojego rywala na czele. Gala otrzymała od policji stopień podwyższonego ryzyka z uwagi na obecność na karcie innego zawodnika łączonego z miejscową drużyną (jak się okazuje mylnie).

– Publiczne ważenie ta sama instytucja nakazała odwołać z uwagi na incydent sprzed kilku lat. Wbrew temu, co o środowisku, do którego należę mówi m.in. pani, większość to ludzie wykształceni, rozważni, komunikatywni i przede wszystkim szanujący sport, więc nie stanowiło dla nas problemu dogadanie się z miejscowymi kibicami. Walczyłem w wielu miastach, z kibicami różnych ekip na trybunach i zawsze było kulturalnie

– Ważenie będziecie mogli zobaczyć o 18 na kanałach KSW i widzimy się w sobotę na trzeźwo i na biało!! A następnym razem, zanim ktoś się zacznie mundrzyć, to wypada się wcześniej zainteresować tematem, żeby się nie wygłupić! Ze sportowym pozdrowieniem.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO