(VIDEO) Jóźwiak zalany krwią! Boxdel dominuje w klatce rzymskiej! Zmasakrował Prezesa FEN!

Opublikowane 4 lutego 2023, 00:07
przez Przemek Krautz
2
1
2 komentarze

Pojedynek włodarzy to jedno z najbardziej elektryzujących starć na karcie walk FAME 17. Nie tylko ze względu na klatkę rzymską, ale przede wszystkim złą krew.

Michał „Boxdel” Baron od długiego czasu atakował Pawła Jóźwiaka. Przez wiele miesięcy uderzał w niego na wywiadach, konferencjach czy specjalnych filmach, które nagrywał specjalnie o prezesie FEN. Wypowiedzi włodarza FAME nie pozostawały jednak bez odpowiedzi.

Naprawdę gorąco zrobiło się, kiedy doszło do ich pierwszej konfrontacji. „Boxdelowi” puściły hamulce i nie gryzł się w język podczas konferencji. Natomiast przy drugiej okazji, w ruch poszły pięści. Baron wyprowadził kilka ciosów, kiedy stanął z Jóźwiakiem twarzą w twarz.

Dla jednego i drugiego był to bardzo ważny pojedynek. „Boxdel” wszedł do klatki po raz czwarty w swoim życiu. Wcześniej przed czasem pokonał Jakuba Szymańskiego oraz przegrał z mocnymi rywalami jak „Kubańczyk”, oraz „Don Kasjo”.

Jóźwiak natomiast swój poprzedni pojedynek zaliczył na gali WOTORE. Zmierzył się wówczas z Marcinem Najmanem i rozprawił się z nim w zaledwie kilkanaście sekund.

RELACJA

RUNDA 1

„Boxdel” natychmiast rusza z uderzeniami! Jóźwiak stara się odpowiadać, idzie po obalenie włodarz FAME. Zablokował to rywal, ciasny klincz Barona. Prezes FEN nie ma miejsca i nie jest to ograniczone przez klatkę rzymską! Paweł Jóźwiak spycha twarz „Boxdela”, sędzia zwraca uwagę na palce w oczy. Mocno trzyma go Michał i sprowadza walkę do parteru. Mocne ciosy czysto lądują na głowie Jóźwiaka, wchodzi w dosiad „Boxdel”! Bardzo zmęczony Baron, ale mocne ciosy wylądował na głowie Prezesa FEN, który jeszcze stopą trzymał się siatki.

RUNDA 2

„Boxdel” znów szybko skraca dystans i wpada w klincz. Paweł łapie się siatki, włodarz FAME wściekły na rywala, a sędzia odejmuje punkt. Low kick Barona, Jóźwiak idzie na wymianę i przy obronie obalenia znów łapie się ogrodzenia. Jeszcze jedno i będzie dyskwalifikacja! Trafił Jóźwiak, ale „Boxdel” idzie w klincz. Porozbijany Prezes FEN atakuje kolanem w krocze. „Boxdel” ruszył z kopnięciem, ale przestrzelił. Jóźwiak znów siłuje się na siatce, bardzo mocno dociska go włodarz FAME. Sklejony „Boxdel” odsuwa się tylko po to, by wyprowadzić cios na głowę, odsuwa się i dwa mocne sierpy! Paweł potężnie zmęczony szuka prawego prostego, ale wyłapuje uderzenie w kontrze.

Sędzia przerywa walkę tuż przed rozpoczęciem 3. rundy! Oficjalny wynik: Michał „Boxdel” Baron wygrywa przez TKO!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Fame MMA 17 na żywo: WYNIKI i relacja Live. Kto wygrał? – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 miesięcy temu

[…] Michał „Boxdel” Baron vs. Paweł Jóźwiak – „Boxdel” wygrywa przez TKO w 2. rundzie […]

trackback
Jóźwiak nie chce freak fightów w FEN! Wyjaśnił dlaczego rewanż z Boxdelem odbędzie się na FAME Friday Arena 2 – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
20 dni temu

[…] wykorzystując przewagę masy i łamiąc też między innymi nos Jóźwiakowi. Walka ostatecznie zakończyła się przez TKO po 2. rundzie po tym, jak prezes FEN kręcił głową na pytanie sędziego Jarosza, czy chce kontynuować […]

WIDEO