Niedziela, 14 Lipca, 2024

FAME: Rafonix ZDEMOLOWANY! Xayoo dominuje i wygrywa w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 29 września 2023, 22:39
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na FAME Friday Arena 2 doszło też do pojedynku jednym z najpopularniejszych streamerów. Rafonix w pojedynku na zasadach K-1 zmierzył się z Xayoo.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

Marcin Krasucki był jedną z pierwszych postaci, które pojawiły się w FAME MMA. Popularny “Rafonix” debiutował już na 2. edycji w 2018 roku i od tamtej pory stoczył 5 pojedynków. Aż 3 z nich przegrał, zaliczając przy tym niechlubny rekord – “Hejter” znokautował go już w 6 sekund. Po dwuletniej przerwie “Rafonix” powrócił do organizacji i już w 1. rundzie poddał “Mixera”.

Na FAME Friday Arena 2 parteru jednak nie było. Krasucki musiał liczyć wyłącznie na stójkę, gdyż z “Xayoo” mierzył się w K-1. Marcin Majkut walczy na razie tylko w tej dyscyplinie i radzi sobie naprawdę świetnie. przegrywali z nim już YouTuberzy “Nitro” (TKO w 1. rundzie) oraz “Konopskyy” (decyzja). W ostatnim występie “Xayoo” mierzył się z innym streamerem z Twitcha, “Franiem”. Po fenomenalnym boju zwyciężył przez KO w 2. rundzie.

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: Xayoo vs Rafonix – RELACJA

RUNDA 1

Pierwsza mocna wymiana ciosów i “Rafonix” po 3 sekundach wylądował na deskach. Szybko podniósł się z desek i sam ruszył z atakami. Tym razem to on trafił “Xayoo”, jednak uderzenia nie zrobiły na nim większego wrażenia. Majkut kopnięciem przypadkowo uderzył w krocze i rywal miał czas na odpoczynek. Już chwilę po wznowieniu walki Krasucki ponownie padł na deski po celnej serii rywala. Wyraźnie widać, że ma już problemy z tym, by powrócić do walki, jednak się nie poddaje. “Xayoo” nie wypuszcza zwycięstwa z rąk i zasypuje go ciosami, odnotowując trzeci nokdaun, po którym zgodnie z zasadami sędzia kończy pojedynek.

Wynik walki: Xayoo wygrał przez TKO w 1. rundzie!

ZOBACZ WYWIADY PO FAME FRIDAY ARENA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO