FAME 19. Fantastyczny nokaut! Xayoo wygrywa emocjonujący co-main event! [WIDEO]

Opublikowane 2 września 2023, 23:49
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Właśnie rozstrzygnął się drugi co-main event hitowej gali FAME 19. Największa freakowa organizacja w Polce ponownie powróciła do krakowskiej Tauron Areny.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Za nami emocjonujący pojedynek dwóch popularnych streamerów. W klatce FAME ponownie zobaczyliśmy Marcina Majkuta znanego jako „Xayoo”. Była to dla niego trzecia walka w życiu. W debiucie w dominującym stylu pokonał kontrowersyjnego „Nitro”, którego rozbił już w pierwszej odsłonie. Następnie zmierzył się z „Konopskyym” i tym razem wygrał przez decyzję sędziów.

Rywalem Majkuta na FAME 19 był Franciszek Rusiecki, czyli „Franio”, który stoczył jeden pojedynek mniej, niż jego rywal. Streamer w debiucie zmierzył się z „Paramaxilem” i zaskoczył wszystkich efektownym nokautem już w pierwszej odsłonie.

Pomiędzy zawodnikami była gigantyczna różnica, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. „Franio” był skazywany na porażkę i wszedł do klatki jako największy underdog na całej karcie walk.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

Franio od razu ruszył z agresywnym atakiem! Xayoo odpowiada, Rusiecki nie przestaje w swoich szarżach. Majkut atakuje mocnymi low kickami, oberwał jeszcze middlem.Był faul Majkuta, przeciwnik po chwili przerwy natychmiast atakuje! Szuka kopnięcia na wątrobę Rusiecki, Xayoo klinczuje, a zaraz obrywa ciosem poniżej pasa. Rozcięty łuk brwiowy Marcina, Franio skraca dystans po przerwie i przestrzelił z high kickiem. Mocne lowy Franciszka, który zaraz inkasuje lewy sierp. Wymiany kopnięć i dużo szaleństwa z obu stron do końca.

RUNDA 2

Xayoo od początku rusza z kopnięciami. Franio odpowiada sierpem, ale wyłapuje potężny sierp na głowę! Zamroczony Rusiecki nie wraca na nogi!

Wynik walki: Marcin „Xayoo” Majkut wygrywa przez KO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO