Czwartek, 18 Lipca, 2024

Pasternak odpowiada na wyzwanie Zadory! Dojdzie do pojedynku?

Fot. FAME
Opublikowane 30 września 2023, 10:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Pasternak zabrał głos po gali FAME Friday Arena 2 i odpowiedział na słowa Dominika Zadory, który chce stoczyć z nim pojedynek.

Za nami kolejna edycja FAME, podczas której oglądaliśmy wielu debiutantów. Jednym z nich był “Japoński Drwal”, który po raz pierwszy w życiu spróbował swoich sił w walce na zasadach MMA. Starcie z Alanem Kwiecińskim nie zakończyło się jednak po jego myśli.

Już w pierwszej odsłonie “Alanikowi” udało się bez większych problemów poddać rywala, czym sprawił ogromną niespodziankę. Swoją porażkę Zadora na gorąco skomentował w wywiadzie dla fansportu.pl, gdzie rzucił wyzwanie Pasternakowi:

– Nie oddala się ta walka. Czy bym wygrał, czy przegrał, walka z “Wampirem” jest do zrobienia. Musimy to zrobić. Tu było MMA, z Michałem jakby walka miała dojść do skutku, to na pewno zrobimy to w stójce. Wiec tutaj pokażę wachlarz umiejętności – stwierdził Zadora.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Zaraz po walce Michał Pasternak wbił szpilkę zarówno w Kwiecińskiego, jak i “Japońskiego Drwala”, tak komentując ich starcie – Kwieciński płacze. Dzban płacze. Wampir również, tylko jako jedyny ze śmiechu.

Natomiast na wyzwanie Zadory zareagował takimi słowami – Najpierw coś wygraj, a następnie mów co i w jakiej formule…

Zobacz też inne wywiady po FAME Friday Arena 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO