Środa, 17 Lipca, 2024

Trener Szyszka wydał oświadczenie! Zawiesił współpracę z Boxdelem i Dubielem

Opublikowane 4 października 2023, 21:51
przez Jakub Hryniewicz
10
0
Jeden komentarz

Jak można było się domyśleć, trener Przemysław Szyszka zawiesił współpracę z niektórymi freakowymi zawodnikami. Jest to efekt materiału “Pandora Gate”.

Youtuberzy Sylwester Wardęga i Mikołaj „Konopskyy” Tylko wspólnie wykonali kawał porządnej roboty i przeprowadzili śledztwo wokół afery związanej z influencerami. Panowie przyjrzeli się sprawie niegdyś czołowego twórcy w Internecie Stuarta „Stuu” Burtona, oskarżonego o nieprzyzwoite zachowania wobec małoletnich dziewczyn.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Póki co światło dzienne ujrzał jedynie film Wardęgi. W materiale dowiedzieć się można między innymi o tym, iż o wszystkim wiedzieli Marcin Dubiel i Agata “Fagata” Fąk. Co więcej w filmie pojawia się również wątek “Boxdela”.

Michała Barona szybko spotkały konsekwencje. Włodarz FAME natychmiastowo został pozbawiony swojej funkcji, a dziś z współpracy z nim wycofały się marka GBS oraz MOVE Federation. Oświadczenie wydał też Przemysław Szyszka, trener między innymi “Boxdela” i Dubiela. Popularny szkoleniowiec zawiesił współpracę z oboma freak fighterami.

Zdarzenie jakie wyniknęło zmusza mnie do zawieszenia współpracy z Marcinem Dubielem i Michałem Baronem (Boxdelem). Dostaje ogromną ilość wiadomości o tej sytuacji. Jestem wstrząśnięty oskarżeniami jakie do mnie docierają, jednak nie wydaje osądu. Czekam na rozwój sytuacji i potwierdzenie oskarżeń. Znam Marcina od lat, wielokrotnie pomagał mi, jak i moim bliskim. Nigdy przez te lata nie miałem podstaw, aby martwić się o jego czyny, bądź zapędy do nieletnich. Sam mam dzieci i nie dopuszczam myśli ,że ktoś mógłby je skrzywdzić. Chcę nadmienić, że jestem stanowczym wrogiem pedofilii i ukrywania jej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
9 miesięcy temu

Na jakie wyjaśnienia?są screeny wiadomości, głosówki,co więcej trzeba?samo pisanie w taki sposób do małoletnich dzieciaków to już p…ilia

WIDEO