Niedziela, 14 Lipca, 2024

Trener Okniński zabrał głos w sprawie afery! “Wolę trenować policję niż…”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 5 października 2023, 09:55
przez Przemek Krautz
16
2
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński nie przeszedł obok głośnej afery obojętnie i skomentował ogromne zamieszanie, jakie wybuchło po materiale Sylwestra Wardęgi.

Przez ostatnie dni Internet żyje filmem, w którym przedstawiono dowody na pedofilskie zachowania youtubera “Stuu” oraz to, że kryli go jego bliscy znajomi, w tym Marcin Dubiel, “Boxdel” oraz “Fagata”. O wszystkim jednak miało wiedzieć znacznie więcej osób z tego środowiska.

Federacja FAME natychmiast wykluczona włodarza z dalszej działalności organizacji, a trener Przemysław Szyszka zawiesił współpracę zarówno z “Boxdelem”, jak i Dubielem. Wycofują się również pierwsi sponsorzy i firmy, a to dopiero początek całej sprawy.

Trener Okniński komentuje aferę

Teraz głos zabrał także trener Mirosław Okniński, który bardzo często jest krytykowany za to, że w swoim klubie trenował policjantów. Przyznał, że woli szkolić funkcjonariuszy, niż osoby zamieszane w aferę, czym przy okazji wbił szpilkę w Szyszkę.

– Konkurencja pluła i wyzywała nas, że w Akademii Sportów Walki Wilanów trenują konfidenci i policjanci. Powiem tak wole trenować Policję niż pedofilów. Jazda ze sztywnymi gangsterami, którzy współpracują z pedofilami. Akademia Sportów Walki Wilanów przeciw działaniom na szkodę dzieci.

W kolejnym wpisie dodał:

– Akademia Sportów Walki Wilanów razem ze służbami dla bezpieczeństwa Polaków przeciw gangsterom, pedofilom, handlarzom ludzi i narkotyków. Trzeba dostarczać młodzieży dobre wzorce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO