Czwartek, 18 Lipca, 2024

PZPN reaguje na aferę alkoholową! Czterech zawodników wyrzuconych z reprezentacji Polski!

Fot. YouTube
Opublikowane 6 listopada 2023, 12:07
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Portal meczyki.pl ujawnił, że młodzi reprezentanci Polski zostali złapani pod wpływem alkoholu. PZPN potwierdził doniesienia i wydał oświadczenie.

W minioną niedzielę reprezentacji Polski do lat 17 rozegrała w Indonezji towarzyski mecz z USA, który zakończył się remisem 2:2. Po upływie regulaminowego czasu odbyła się także seria rzutów karnych, które Stany Zjednoczone wygrały 5:4.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wieczorem selekcjoner Marcin Włodarski zrobił obchód i upewnił się, że wszyscy zawodnicy znajdują się w swoich pokojach. Kiedy niedługo później zrobił to ponownie, okazało się, że kilku reprezentantów wymknęło się z hotelu. Bardzo szybko zostali oni odnalezieni w pobliskim barze, a na ich stole znajdował się mocny alkohol.

PZPN potwierdziło te doniesienia i ujawniło nazwiska czterech zawodników, których niezwłocznie wykluczono z kadry:

– W związku z niesportowym zachowaniem oraz złamaniem regulaminu, sztab szkoleniowy kadry U-17 podjął decyzję o usunięciu ze zgrupowania czterech zawodników. Zgrupowanie kadry w trybie natychmiastowym opuszczą: Oskar Tomczyk, Filip Rózga, Jan Łabędzki oraz Filip Wolski.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments