Walka Błachowicza z Mamedem wciąż możliwa. Były mistrz UFC wskazał warunki!

fot. YouTube
Opublikowane 15 listopada 2023, 13:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz ponownie został zapytany o walkę bokserską z Mamedem Khalidovem. Czołowy polski półciężki przyznał, że jest to możliwe, ale musiałyby zostać spełnione pewne warunki.

Czeczeńsko-polski zawodnik KSW we wrześniu opublikował na swoim Instagramie film, w którym przekazał, że skończył wakacje i zastanawia się nad kolejnym wyzwaniem. Tym razem jednak chciałby spróbować swoich sił w zupełnie nowej formule – boksie.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Od razu zaczęto spekulować, że dojdzie do pojedynku Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek. Popularny „Góral” podpisał kontrakt z freakową organizacją Fame MMA i to starcie stanęło pod znakiem zapytania. Akces do walki z legendą KSW zgłosił wówczas Jan Błachowicz.

Dosłownie na dniach ogłoszono oficjalnie, że „Cieszyński Książę” wróci do oktagonu na gali UFC 297. Na pierwszym PPV w nowym roku Polak zmierzy się w rewanżu z Aleksandarem Rakiciem. Zapytany o ewentualny pojedynek z Mamedem Khalidovem Błachowicz przyznał, że możliwe jest porozumienie się z UFC, by organizacja pozwoliła mu na walkę w boksie:

Myślę, że na pewno się da dogadać. Byli zawodnicy, którzy się dogadywali, więc jest jakaś tam furtka. Najpierw musiałaby przyjść propozycja i wtedy szukalibyśmy rozwiązań – powiedział Janek w rozmowie z InTheCagePL.

„Cieszyński Książę” podkreślił jednak, że musiałoby zostać spełnionych kilka warunków. Wysoka gaża to oczywiście jedno, ale są istotniejsze kwestie:

Na pewno to musiałaby być gala bokserska, a nie gala MMA z jedną walką bokserską. Wtedy to już nie wchodzi w grę. Musi być stricte gala bokserska. Ktoś musiałby to zorganizować i za to zapłacić. A wtedy my z Dorotą byśmy się postarali, żeby takie pozwolenie dostać.

Kto wygrałby walkę bokserską?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments