Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Wielkie zaskoczenie na gali Bellator 301! Niepokonany mistrz ZNOKAUTOWANY! [WIDEO]

fot. Twitter
Opublikowane 18 listopada 2023, 13:41
przez Jakub Hryniewicz
8
1
Brak komentarzy

Do niemałego zaskoczenia doszło minionej nocy na gali Bellator 301. Niepokonany Yaroslaw Amosov doznał pierwszej porażki w karierze!

Ukraiński wojownik przystąpił do drugiej obrony tytułu kategorii półśredniej przeciwko Jasonowi Jacksonowi. Amosov podchodził do tego pojedynku z rekordem 27-0, z czego 19 zwycięstw odnosił przed czasem. Jamajczyk tymczasem był na fali 6. kolejnych wygranych.

Niepokonany Amosov na deskach! Nowy mistrz Bellator MMA

Jackson od początku atakował i powstrzymywał próby obaleń ze strony mistrza. To też on jako pierwszy go sprowadził. Jason ewidentnie dominował, choć przyjął też sporo low kicków od Amosova. Ukrainiec nie miał jednak odpowiedzi na kolejne ataki pretendenta, który znakomicie wykorzystywał swoje warunki fizyczne.

Wreszcie w 3. odsłonie wiele szczęk opadło z hukiem na podłogę. Jason Jackson trafił Yaroslava Amosova kombinacją prostych prawy-lewy-prawy, a mistrz znalazł się w potężnych tarapatach. Zainkasował jeszcze potężny podbródek i kilka kolejnych bomb. Ukrainiec starał się ratować pójściem po nogi, ale tam oberwał kolejnym uderzeń i padł jak długi!

Jason Jackson został nowym mistrzem wagi półśredniej Bellator MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments