Środa, 17 Lipca, 2024

Tiktoker otrzyma wielką szansę od FAME! Blisko 2 lata starał się o walkę, żeby pomóc choremu bratu

Fot. YouTube/FAME MMA
Opublikowane 21 listopada 2023, 11:48
przez Przemek Krautz
8
3
Brak komentarzy

Wygląda na to, że tiktoker, który od dłuższego czasu stara się o walkę w federacji freakowej, w końcu dostanie swoją szansę na wejście do klatki.

“Mrozzo” na swoim profilu zebrał blisko 300 tysięcy obserwujących i ponad 7,6 mln polubień pod swoimi materiałami. Od dwóch lat nagrywa on materiały z treningów i stara się o angaż w federacji FAME, aby zebrać pieniądze na leczenie swojego brata.

Od jakiegoś czasu coraz częściej zaczęli mówić o nim Internauci, a “Boxdel” postanowił odwiedzić go osobiście. Podczas spotkania zadzwonił do Rafała Pasternaka i przekazał mu niezbędne informacje na temat tiktokera.

Niedługo później pojawiła się odpowiedź. Wszystko wskazuje na to, że “Mrozzo” będzie miał okazję zadebiutować w organizacji na początku przyszłego roku. Prezes FAME przyznał, że musi osobiście skontaktować się z przyszłym freak fighterem i planuje umieścić jego starcie na jubileuszowej gali:

– Widzę, on coś tam trenuje. Podeślij mi jego numer telefonu, daj mu też mój, ja się z nim skontaktuję i obczaimy ten temat. Zrobimy coś ciekawego na przyszły rok, na początek. Tak właśnie myślałem o FAME 20. Fajna historia do ułożenia. Podeślij numer, zostaw mój i ja się odezwę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO