Wtorek, 27 Lutego, 2024

Juras w mocnych słowach komentuje głośne zatrzymanie patostreamerów! Wbił szpilkę we freak fighty

Fot. YouTube/Policja
Opublikowane 28 listopada 2023, 09:38
przez Przemek Krautz
7
0
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski skomentował głośne zatrzymanie patostreamerów. Nie przepuścił także okazji na wbicie szpilki w federacje freakowe.

W ostatnich dniach dużo mówiło się o Marcinie „Kawiaq” F. Jest to kontrowersyjny streamer, który podczas transmisji na żywo m.in. psikał przypadkowe osoby gazem, a ostatnio razem ze swoim kolegą Bartłomiejem K. przekroczyli kolejną granicę.

W trakcie live’a upokarzali młodą kobietę, którą upili niemal do nieprzytomności, druga została pobita szklaną butelką. Po wybuchu afery uciekli za granicę. Jak twierdzili, znajdują się na Malediwach i są nietykalni. Okazało się jednak, że przebywali w Egipcie, a po powrocie do Polski szybko wpadli w ręce policji. Prokuratura złożyła już wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Ogłoszono im postanowienia o przedstawieniu zarzutów obejmujące fizyczne i psychiczne znęcanie się nad pokrzywdzoną, nieudzielenie pomocy osobie znajdującej się w stanie zagrożenia życia lub zdrowia, usiłowania obcowania płciowego przy wykorzystaniu stanu bezradności jednej z pokrzywdzonych. Nadto jeden z mężczyzn usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu w związku z uderzeniem kobiety butelką szklaną w głowę – przekazała katowicka prokuratura.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Juras” komentuje zatrzymanie patostreamerów

Głos w tej sprawie zabrał Łukasz Jurkowski, który w jasny sposób dał do zrozumienia, że powinna ich spotkać najgorsza kara:

– Do spodu, bez litości. Niech będą przykładem dla innych, którzy dla „donejtów” zrobią wszystko. Trzeba przynajmniej spróbować zatrzymać te degeneracje społeczeństwa. Ha Tfu!

„Jurasowi” udało się również wbić szpilkę we freak fighty. Jeden z Internautów napisał, że patostreamerzy po wyjściu pewnie dostaną ofertę walki, na co były zawodnik KSW odpowiedział:

– Oby do tego czasu formuła cyrkowa z MMA w tle się wyczerpała.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments