Środa, 24 Lipca, 2024

Deklasacja w wykonaniu Lizi! Rozbita rywalka nie miała żadnych szans! [WIDEO]

Opublikowane 9 grudnia 2023, 22:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W drugim starciu kobiet na FAME: Reborn doszło do walki skonfliktowanych freak fighterek. “Lizi” w swoim 3. pojedynku spotkała się z Natalią “Navcią” Korgol.

Ten pojedynek wisiał w powietrzu naprawdę długo. Panie szczerze się nie lubią i jeszcze przy okazji poprzedniej potyczki “Lizi” doszło do mocnego spięcia przez telefon. Freak fighterki znane są ze zgoła innego contentu w Internecie, toteż ich pojedynek na FAME: Reborn był niejako starciem różnych światów.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FAME-19-PPV-BANER.jpg

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Natalia “Navcia” Korgol debiutowała dzisiejszego wieczoru i już na start przyjęła ogromne wyzwanie. “Lizi” swój pierwszy pojedynek stoczyła w maju i zaskoczyła wszystkich kapitalną postawą w otwierającej rundzie. Ostatecznie przegrała jednak przez TKO w 2. odsłonie. Anorue świetnie pokazała się też w kolejnym starciu i pokonała “Nanami Chan” pewną decyzją.

FAME: Navcia vs Lizi – RELACJA

RUNDA 1

Lizi szybko zajęła środek klatki, ale to Navcia zaczęła od kilku low kicków. Mocne kontrujące ciosy Anorue, która dobrze punktuje rywalkę. Potężny lewy krzyżowy Lizi, ale ruszyła na nią rozjuszona rywalka! Korgol idzie w wymianę, obrywa kilkoma ciosami przeciwniczki. Mocne fronty na tułów Anorue, wdała się w mocną wymianę z Navcią. Dobry middle kick Lizi, poszedł też front, a zaraz kolejny lewy!

RUNDA 2

Lizi atakuje kombinacjami lewy-prawy, poszukała też backfista i obrotówki! Navcia zaczyna presować, ale z łatwością rozczytuje ją Anorue. Szuka zaraz kopnięcia i trafia mocnym middlem na żebro po niecelnym uderzeniu Korgol. Przyspieszyła Navcia, sierpy doszły do głowy oponentki. Ruszyła z chaotycznymi ciosami Natalia, ale Lizi uniknęła serii.

RUNDA 3

Lizi od razu spróbowała okrężnego kopnięcia na głowę Navci! Chwilę wcześniej poszedł lewy prosty, a za moment dochodzi kolejny. Korgol obrywa w okolice krocza, wraca zaraz do walki i musi gonić Lizi, która walkę póki co ma w kieszeni. Trafiła Anorue kolejnymi lewymi, Navcia przyjęła ogromną ilość takich uderzeń na głowę. Sporo sił straciła już Lizi, ale skutecznie punktuje rywalkę do ostatnich sekund walki.

Wynik walki: Lizi wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO