Piątek, 12 Lipca, 2024

Szpilka nie ma wątpliwości! Komentuje walkę Adamek vs Mamed

Fot. YouTube
Opublikowane 21 grudnia 2023, 09:03
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Artur Szpilka zabrał głos po ogłoszeniu main eventu gali XTB KSW: Epic, czyli starcia pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Mamedem Khalidovem.

KSW rozpoczyna nowy projekt, którym będą serie dodatkowych gal. Zobaczymy na nich nie tylko pojedynki w MMA, ale przede wszystkim mieszanie formuł. Czekają na nas konfrontacje zawodników wywodzących się z różnych dyscyplin, którzy będą mierzyć się w grapplingu, Muay Thai czy K-1 w małych rękawicach.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szpilka o walce wieczoru XTB KSW: Epic

Na ten moment potwierdzone zostało jedno starcie pomiędzy polskimi legendami. Były mistrz świata zmierzy się z byłym mistrzem KSW w starciu bokserskim zakontraktowanym na 6-rund.

Głos po ogłoszeniu walki zabrał Artur Szpilka, który w rozmowie z kanałem To Jest Boks przyznał, że kibicuje Mamedowi. Nie ma również wątpliwości, iż KSW po raz kolejny wyprzedziło swoją konkurencję, organizując pojedynek legend:

– Szykuje się naprawdę fajna gala. Miałem walczyć, ale coś tam nie wyszło. My już wiedzieliśmy o tym z 1,5 miesiąca. Z punktu widzenia emocji, marketingu jak zawsze KSW poza zasięgiem konkurencji. Nie mówię tu o boksie, tylko o konkurencję jakąkolwiek. Zestawiają takie nazwiska, które człowiek chce obejrzeć. Mam swojego faworyta, nie jest to faworyt stuprocentowy, ale bym się nie zdziwił, jakby wszystko mogło się wydarzyć.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO