Sobota, 18 Maja, 2024

Przed Wrzoskiem ostatni superfight? Zabrał głos przed walką ze Szpilką

Fot. YouTube
Opublikowane 24 kwietnia 2024, 15:57
przez Przemek Krautz
14
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek ma przed sobą duży pojedynek. Prawdopodobnie będzie to ostatni jego superfight i przyjdzie czas na starcia z rankingowymi rywalami.

Podczas gali KSW 94 zobaczymy długo przekładane starcie pomiędzy Wrzoskiem i Arturem Szpilką. Pojedynek ten oraz pozostałe starcia organizacji KSW możesz obstawić w efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale KSW

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4

Co dalej po walce ze Szpilką?

Wrzosek w KSW zaczynał od taryfy ulgowej. Na początek dostawał kickboxerów, jako nowy zawodnik w MMA. Toczył też przede wszystkim starcia, które miały przyciągnąć kibiców. W debiucie pokonał Tomasza Sararę, później zawalczył na Narodowym, a teraz zmierzy się ze Szpilką.

Przyznał jednak, że po KSW 94 najprawdopodobniej skończą się tego typu zestawienia i przyjdzie czas na inne wyzwania. Wrzosek będzie musiał mierzyć się z rywalami z rankingu:

– Pomysły na superfighty po walce z Arturem się kończą powoli. Myślę, że tak. Kroczenie w górę rankingu to będzie kolejny krok w mojej karierze MMA. Miałem rozpoznanie z kickboxerami, walka na Narodowym, problemy z rywalem. Dostałem Bogdana Stoicę, który po walce ze mną napi…lił Luisa Tavaresa w Glory, zawodnika na mocnym poziomie. Potem dostałem duży test w postaci Vitasovicia. Teraz walka kasowa, która musiała się odbyć. Dalej raczej nie ma pomysłu na takie rzeczy. Będzie trzeba patrzeć po rankingu i piąć się do góry.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO