Czwartek, 18 Lipca, 2024

Adamek czy Mamed? Szpilka o walce legend: “Jak przegra, straci bardzo dużo”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 stycznia 2024, 09:38
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka zabrał głos w sprawie starcia legend podczas gali XTB KSW: Epic. Zdradził, komu kibicuje w nadchodzącym pojedynku.

Już w lutym odbędzie się pierwsza gala z serii Epic. Będą to wydarzenia, podczas których zobaczymy walki w różnych formułach. KSW startuje z mocnym main eventem, gdyż dojdzie do konfrontacji Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szpilka o walce legend

Starcie odbędzie się na zasadach boksu, czyli w formule, w której “Góral” kilkukrotnie sięgał po mistrzostwo świata. Zdaniem Artura Szpilki sprawia to, że na Adamku ciążyć może duża presja, gdyż ma sporo do stracenia:

– Tylko Adamek ma do przegrania w tej walce. Z całym szacunkiem do Tomka, ale to Mamed wychodzi w jego płaszczyźnie. Mamed jest tak wszechstronny z kopnięciami, że gdyby nawet było jedno na rundę, to by trafił na wątrobę. Ale wychodzą w formule bokserskiej i Mamed też na pewno przygotuje kilka niespodzianek – przyznał w wywiadzie dla kanału Za Ciosem.

Następnie podkreślił, że w jego opinii stracić może tylko były mistrz świata, jeśli poniesie porażkę z zawodnikiem, który po raz pierwszy wychodzi do walki bokserskiej:

– Kto może stracić? Tylko Adamek. Mamed sprawdza się z legendą ringów w nowej formule. Jak przegra Adamek, traci naprawdę bardzo dużo.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO