Czwartek, 18 Lipca, 2024

Wielki Bu trafi do GROMDY? Szef organizacji komentuje [WIDEO]

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 17 stycznia 2024, 13:51
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski zabrał głos na temat ewentualnych występów “Wielkiego Bu” w jego organizacji. Czy Patryk Masiak zawalczy w GROMDZIE?

Gdańszczanin w ubiegłym roku wszedł na scenę polskich sportów walki i w szybkim tempie skompletował serię zwycięstw. “Wielki Bu” walczył zarówno na gołe pięści, jak i w MMA. Miniony rok zakończył zaś wyczekiwanym pojedynkiem z Denisem Załęckim.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pytany o ewentualnych kolejnych rywali Patryk Masiak wspominał o potencjalnym zestawieniu z Łukaszem Parobcem. Popularny “GOAT” to jedna z czołowych postaci w organizacji walk na gołe pięści GROMDA. Czy “Wielki Bu” znajduje się na celowniku Mariusza Grabowskiego i wspólników? Sam zainteresowany opowiedział o tym w wywiadzie dla Fansportu TV:

– Ja nikogo nie przekreślam, ale też słucham wywiadów, które Patryk udziela. Chyba się sprzeczał z Parobcem, który mówi, że do freaków nie pójdzie, a zaprasza Patryka do GROMDY. Patryk jest kolegą, czy jest po słowie z włodarzem innej federacji, dlatego GROMDA go nie interesuje. Nic na siłę. Nie rozmawialiśmy o nim w GROMDZIE, czy z nim o GROMDZIE. Tak jak Patryk mówi – jesteśmy otwarci na wszystko. Jest najemnikiem, my organizatorem i kiedyś może się spotkamy i porozmawiamy. (…) Dzisiaj Patryk jest na nie, GROMDA jest na nie i nie mamy wspólnego języka. Ale kiedyś przyjdzie taki czas, że każdy będzie zainteresowany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments