Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Popek trafił do szpitala psychiatrycznego! Jest oficjalne oświadczenie po aferze

Fot. YouTube
Opublikowane 7 lutego 2024, 08:27
przez Przemek Krautz
11
20
5 komentarzy

Potwierdziły się doniesienia na temat „Popka”. Jego partnerka wydała oświadczenie i przekazała, że znajduje się w szpitalu psychiatrycznym.

Po wybuchu afery na kontrowersyjnego rapera spadła ogromna krytyka i szybko zostały wyciągnięte konsekwencje. GROMDA natychmiast zakończyła z nim współpracę, zapewniając, że nie ma w organizacji miejsca dla takich osób. Dodatkowo kilka zgłoszeń w sprawie „Popka” trafiło także do prokuratury, a „Różal” zapowiedział, że jak spotka go osobiście, to sam wyjaśni wszystko twarzą w twarz.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Popek” w szpitalu psychiatrycznym

Raper po skandalicznym materiale wydał krótkie oświadczenie, w którym przeprosił, po czym zniknął z social mediów. Wiele osób uważało, że może sobie nie poradzić z całą sytuacją, gdyż ma gigantyczne problemy z alkoholem i narkotykami, co wyraźnie odbiło się na jego zdrowiu.

Kilka dni temu pojawiły się doniesienia o tym, że próbował popełnić samobójstwo, a aktualnie znajduje się w szpitalu psychiatrycznym. Media obiegły zrzuty ekranu prywatnej wiadomości, jednak nie można było ich zweryfikować.

Żadnych wątpliwości nie pozostawia oświadczenie, które pojawiło się na Instagramie „Popka”, a zostało wydane przez jego partnerkę. Potwierdziła, że freak fighter trafił do zamkniętego szpitalu psychiatrycznego, gdzie walczy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków:

– W związku z obecną w mediach społecznościowych falą rozlewającego się hejtu względem mego partnera i ojca naszych małoletnich dzieci Pawła Mikołajuw pseud. Popek, w czasie kiedy pozostaje on w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym walcząc z ciężką chorobą alkoholową i uzależnieniem od innych używek, apeluję i jednocześnie proszę o wstrzemięźliwość w ferowaniu wszelkich wyroków wobec jego osoby.

Rozpowszechniony w intrenecie prywatny materiał filmowy nagrany wiele lat temu i udostępniony publicznie w sposób podstępny przez osoby bezsprzecznie nam nieżyczliwe i zarazem szukające dla siebie naszym kosztem taniej sensacji i wątpliwej popularności, stanowi dla Pawła potworny i niemal śmiertelny cios.

Jednakże, stając w obliczu niemającego precedensu w jego życiu nieobyczajnego zachowania z całą mocą podaję, iż poprzez wyrażone niezwłocznie przez niego przeprosiny wobec osób, które mogły stać się urażone taką postawą, nie ucieka on od konsekwencji swego zachowania i nie ma zamiaru tego robić w przyszłości, by umniejszyć swoją winę wobec tych wszystkich, którzy wierzą w autentyczność jego twórczości muzycznej oraz drogi sportowej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
20
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
25 dni temu

Zamknął się w szpitalu,uciekając przed prokuratorem. Stary numer

Małolat
Małolat
Reply to  Jarek
25 dni temu

Zamknął się tam by Ci do dupy nie zajrzeć

Adam
Adam
25 dni temu

Jakoś mi go nie szkoda … już za czasów „Firmy” jego zachowanie zostawiało wiele do życzenia, potem skaryfikacje, tatułowanie oczu itd to wszystko odbiło się na jego reputacji, gdyż chcąc być osobą publiczną trzeba się liczyć z tym, że ludzie będą komentować i oceniać. I nie ważne czy filmik z pieskiem był nagrany kiedyś tam czy teraz i wypuszczony przez kogoś kto chciał Popka zniszczyć, fakt jest taki że ten materiał w ogóle powstał co już jest chore, a pokazuje tylko jaką sieczke w głowie mają ludzie uzależnieni od używek. Można było się więc spodziewać, że prędzej czy później coś takiego wypłynie jak gówienko z kanalizacji 😬 przykre ale każdy jest kowalem własnego losu.

Aga
Aga
25 dni temu

I zrobi z siebie ofiarę w dodatku.

Eron
Eron
22 dni temu

Zdrowia Popek