Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Szef KSW stawia sprawę jasno! Wyjaśnia, co z walką Mateusza Kubiszyna

Fot. GROMDA
Opublikowane 8 lutego 2024, 09:45
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Szef KSW zabrał głos w sprawie Mateusza Kubiszyna. Przyznał, że jest to efektownie walczący zawodnik, który byłby ciekawym wzmocnieniem organizacji.

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala z serii Epic, podczas których starcia odbywać będą się nie tylko w formule MMA. Zobaczymy m.in. pojedynku na zasadach Pride, boksu, walki w kimonach, grapplerskie czy K-1 w małych rękawicach.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Don Diego” nie zawalczy na gali Epic

Zdaniem wielu kibiców „Don Diego” to zawodnik, który idealnie wpasowałby się w taką galę. Fani dali jasno do zrozumienia, że chcieliby zobaczyć go na XTB KSW Epic, gdyż aktualna karta walk nie jest zbyt porywająca i rozczarowała znaczną część widzów.

Martin Lewandowski w ostatniej rozmowie z Jarosławem Świątkiem przyznał, że Kubiszyn ma widowiskowy styl i w KSW z całą pewnością jest miejsce dla takiego zawodnika. Niestety przekazał też, że nie ma opcji na angaż „Don Diego” już przy okazji nadchodzącej gali Epic:

– Coraz częściej dobija się z różnych stron. To by było, przy konkretnym zestawieniu myślę bardzo fajne. Myślę, że walka z Janikowskim była parę lat temu i od tamtego czasu „Don Diego” zrobił duży postęp. Jest zawodnikiem, który walczy widowiskowo.

– Walczy za…biście, przynajmniej to pokazał na GROMDZIE. Na pewno w KSW jest miejsce na takich ludzi z charakterem, ale nie chcę tu deklarować, nie chcę też robić jakichś nadziei. Mówię, jest na mapie zainteresowania. Tyle, nie ma na tę chwilę, dzisiaj żadnych planów na jego zestawienie, zatrudnienie, przeciwnika na gali KSW EPIC.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO