Boxdel nie wie, czym są zasady i honor? Trener Szyszka ostro o byłym podopiecznym!

Fot. FAME
Opublikowane 9 lutego 2024, 14:23
przez Przemek Krautz
34
15
7 komentarzy

Lista osób, które w ostatnim czasie mocno krytykują włodarza FAME, stale się powiększa. Tym razem głos zabrał były trener „Boxdela”.

Ostrych słów pod adresem Michała Barona nie szczędzą zarówno kibice, jak i środowisko freakowe. Podczas konferencji musiał mierzyć się z Kasjuszem Życińskim, następnie Natan Marcoń opublikował materiał, w którym zarzuca mu kłamstwa i manipulacje. Sporo pretensji do „Boxdela” ma również Paweł Tyburski, który mocno się odpalił w ostatnim wywiadzie – Tyburski wściekły na Boxdela!

Teraz w wywiadzie dla kanału mma.pl głos zabrał Przemysław Szyszka. Trener w przeszłości przygotowywał „Boxdela” do pojedynków. Otrzymał też od niego wsparcie, gdy zakończył współpracę z klubem Uniq Fight Club.

Zdradził, że Baron po prostu urwał z nim kontakt, a o tym, że zawalczy na FAME dowiedział się od innych osób:

– Po Pandora Gate podchodziłem do tego z dystansem. Miałem z nim kontakt, starałem się wszystko wyjaśniać. Pisał, że wraca na salę i nagle kontakt się urwał i się nie odzywa. Ja o walce dowiedziałem się od innych osób. Jego zachowanie jest bardzo niezrozumiałe i kiepskie. Ja mu napisałem, że zachował się bez szacunku.

– To, co sobą teraz reprezentuje, to jest zwykłe frajerstwo. Ja nie mówię, że ma ze mną ćwiczyć, ale powinien zadzwonić, pogadać. Próbował raz zadzwonić, jak oddzwoniłem, to powiedział, że za godzinę zadzwoni. Do teraz nie oddzwonił. Myślałem, że się zmienił. Myślałem, że zrozumiał, co to lojalność, honor i zasady, ale to się zmieniło wraz z przyjaźnią z Wardęgą. Zachowuje się tak samo jak on.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
34
15
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
11 dni temu

Szkoda gadać, każdy kto ma trochę większe IQ od dawna składa w całość jego osobę, nawet sposoby wypowiedzi gdy się tłumaczy – „no stary, ale stary, ej stary….” to jest bardzo śliski typ.

Misza
Misza
Reply to  Tomasz
10 dni temu

Ludzie z Downem mają czasem większe Iq niż zdrowy człowiek ,tak więc jesteś niedoinformowany to raz , dwa obrażasz ludzi chorych , trzy chciałeś zabłysnąć a sam z siebie zrobiłeś pośmiewisko 🤦‍♂️

Tomasz
Tomasz
Reply to  Misza
10 dni temu

Zgadza się. Ty chyba jesteś osobą z IQ mniejszym od downa, skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem

Krystian
Krystian
Reply to  Misza
10 dni temu

Ale ty jesteś z…ny serio nie wiem czy bejtujesz czy naprawdę po…ało ci się Dawno z dalnem XD

Bart
Bart
Reply to  Krystian
10 dni temu

Mi się grubo wydaje że ma po prostu zj…ny lep 😅 nikt tu nikogo od downa nie wyzywał tylko koleś napisał ( Od dawna ) rozumiesz ? DAWNA

Raku
Raku
Reply to  Misza
9 dni temu

Chyba nie wiesz jakie teraz zrobiłeś z siebie nie zrozumieniem tekstu 🤣🤣🤣

Czesio
Czesio
Reply to  Tomasz
8 dni temu

Da…na to trzeba mieć by oglądać to g…wno zwane freak fightami

WIDEO