Kolejny rywal na deskach! Josef Bratan pokonuje Malczyńskiego i zawalczy w finale [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 23:43
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Za nami kolejny etap turnieju. Tym razem odbył się pojedynek, który wyłonił finalistę. Znamy nazwisko zawodnika, który powalczy o gigantyczną kwotę.

Cały turniej rozpoczął się od ćwierćfinałów, w których mogliśmy oglądać takie zestawienia jak Tańcula vs „Wiewiór”, „Polak” vs Josef Bratan, Malczyński vs „Filipek” i „Ferrari” vs „Krycha UFC”. Zasady pojedynków nieco jednak różniły się od zwykłych walk.

W pierwszych dwóch etapach zawodnicy toczyli tylko jedną 5-minutową rundę. Natomiast w finale zawalczą 3 odsłony po 3 minuty. Freak fighter, którego ręka powędruje w górę po main evencie FAME 20, zgarnie 2 miliony złotych!

Za nami już dwa etapy turnieju. Nie obyło się bez niespodzianek i kilku nieoczekiwanych zwycięstwach, które zapewniły dodatkowe emocje.

RELACJA

RUNDA 1

Josef Bratan spokojnie rozpoczął kopnięciami na nogi i tułów. Malczyński wyprowadza mocny low kick. Panowie mają niemal identyczne warunki fizyczne, czują do siebie respekt, ale też nie potrafią wyczuć dystansu. Dużo kopnięć w wykonaniu rapera z GM2L. Trafia low kickiem Dawid, szukał zaraz kolejnego, ale Josef Bratan trafił go mocnym ciosem. Dużo niskich kopnięć Malczyńskiego, sędzia w końcu interweniuje i ponagla freak fighterów do ataku. Rzucił się Josef Bratan, który odskakuje zaraz od byłego mistrza FAME. Dawid Malczyński wchodzi z low kickiem, trafia rapera, ale to Josef Bratan notuje nokdaun! Wściekły oponent, który jednak nie ma za wiele czasu, a i tak go marnuje!

Wynik walki: Josef Bratan wygrał jednogłośną decyzją i awansował do finału!

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO