Kosecki brutalnie zdemolowany! Przegrywa w pierwszej rundzie na FAME 20! [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 23:07
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Za nami pojedynek dwóch debiutantów. Panowie po raz pierwszy weszli dzisiaj do klatki i mieli okazję przekonać się, czym są sporty walki.

Jubileuszowa gala nie obeszła się bez nowych nazwisk. Federacja tym razem postanowiła zakontraktować Jakuba Koseckiego dobrze znanego z piłkarskich boisk. Grał on między nimi w ŁKS Łódź, Legii Warszawa czy Śląsku Wrocław.

Jego rywalem był Łukasz Tuszyński, czyli „Tuszol”, który jest znanym streamerem oraz członkiem ekipy Bungee. Wcześniej w klatce FAME zawalczyli inni przedstawiciele tego teamu – „Bandura” i „Dzinold”.

Kosecki wszedł do świata freak fightów, będąc bardzo pewnym siebie. Swoim występem na konferencji czy wypowiedziami w wywiadach nie zyskał jednak przychylności kibiców. Znacznie większa część widzów postawiła się przeciwko niemu i wspierała jego rywala.

RELACJA

RUNDA 1

Kosecki ruszył z całą serią ciosów! Agresywny styl piłkarza, którego Tuszol kontruje kopnięciami. Sięgnął też ciosem członek ekipy Bungee, który powalił „Kosę” rzutem rodem z MMA. Tuszyński stara się przejąć inicjatywę, ale Kosecki ładuje kolejne haki na tułów i głowę. Tuszol łapie wiatr w żagle i zalicza nokdaun! Kuba padł na deski, wrócił na 8, ale Łukasz zaraz agresywnie atakuje. Precyzyjna seria Tuszola, Kosecki porozbijany, liczony, ale się nie poddaje. Tuszyński atakuje, zalicza kolejny nokdaun i zwycięża!

Wynik walki: Tuszol wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO