Oglądaj starcie Parke vs Pasternak za free! Darmowa walka FAME 20! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lutego 2024, 17:38
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Organizacja FAME powraca do Krakowa z jubileuszową galą. Na karcie walk znalazło się wiele fenomenalnych zestawień zarówno freakowych, jak i sportowych. Część pojedynków można obejrzeć za darmo.

Transmisja wydarzenia jak zawsze odbywa się w systemie PPV, który oferuje dwa pakiety. Cena subskrypcji zaczyna się już od 34,99 zł za wersję podstawową i 39,99 zł za wariant PREMIUM. Obie opcje różnią się przede wszystkim jakością streamu online i długością zapisu wideo z gali.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FAME-19-PPV-BANER.jpg

Oglądaj walki FAME 20 za darmo!

Federacje freakowe przyzwyczaiły kibiców do darmowego otwarcia gali. Również i tym razem fani mają możliwość obejrzenia dwóch pojedynków i studia na otwartej transmisji. Pierwszym z nich jest starcie Tomasza Olejnika z debiutującym „Wronkiem”.

Kibiców jednak znacznie bardziej interesuje druga walka, która ma pokazać wysoki poziom sportowy i zachęcić do zakupu PPV. Mowa o starciu Michała Pasternaka z Normanem Parke, którzy mają za sobą bogate kariery zawodowe. „Wampir” bił się m.in. w One Championship, a „Stormin” w UFC i KSW.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO