Środa, 24 Kwietnia, 2024

Znamy wyniki po FAME 20! Wiemy, ile PPV sprzedała jubileuszowa gala

Fot. FAME MMA
Opublikowane 14 lutego 2024, 08:40
przez Przemek Krautz
1
7
Brak komentarzy

Sylwester Wardęga zdradził, ile dostępów PPV sprzedała ostatnia gala FAME. Ujawnił, że wiele osób wykupiło galę na drugi dzień.

W miniony weekend największa polska federacja freakowa obchodziła swoje święto. W Krakowie odbyła się jubileuszowa gala, podczas której mogliśmy oglądać m.in. turniej o 1,5 miliona złotych, typowe freak fighty czy sportowy pojedynek Normana Parke z Michałem Pasternakiem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób oglądało wydarzenie na żywo oraz przed odbiornikami. Sprzedaż PPV skomentował m.in. Mateusz Borek, który przyznał, że może zostać pobity rekord federacji.

– Z tego, co słyszę, to dzisiaj serwery się grzały. Nie wykluczam więc, że to może być rekordowa sprzedaż FAME – powiedział w rozmowie z fansportu.pl

Głos w sprawie FAME 20 zabrał też Sylwester Wardęga, który zdradził, że federacja miała sprzedać 530 tysięcy dostępów. Kolejnego dnia kibice wykupili kolejne kilkanaście tysięcy PPV. Oznacza to, że FAME było blisko wyrównania rekordu.

O najlepszej sprzedaży federacja mówiła w 2022 roku, kiedy to na galę FAME 14 sprzedano ponad 550 tysięcy licencji. Niewykluczone, że po podliczeniu wszystkich transakcji wyniki będą zbliżone.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO