Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Jóźwiak zaatakował Ciosa! Kolejna awantura przed Clout MMA 4 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 22 lutego 2024, 10:39
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Adrian Cios i Paweł Jóźwiak ponownie skoczyli sobie do gardeł. Freak fighterzy spotkali się na programie Roast przed Clout MMA 4 , gdzie ochrona miała ręce pełne roboty.

Panowie już od wielu miesięcy pozostają ze sobą w konflikcie. Wszystko zaczęło się na gali PRIME 5, gdy Adrian Cios nie wyszedł do „Młodego Magicala” i został wyrzucony z hali. Paweł Jóźwiak opowiadał później, jak Adrian, który zyskał akurat na popularności, próbował negocjować swój kontrakt i pojawił się z aneksem. Koniec końców freak fighter pożegnał się ze wspomnianą organizacją, a teraz ma szansę na zbicie “Prezesa FEN” podczas Clout MMA 4.

Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Adrian Cios wygra walkę2.19Fortuna
Paweł Jóźwiak wygra walkę1.53Fortuna

Awantura w studio Clout MMA! Jóźwiak zaatakował Ciosa

O tym, jak gorąco jest między freak fighterami mogliśmy przekonać się na pierwszej konferencji przed Clout MMA 4. Tam Cios uderzył rywala podczas face to face. Kolejna odsłona miała miejsce na programie Roast.

Tam ponownie doszło do spięcia, gdy panowie wyszli do spotkania twarzą w twarz. Dodatkowo na linii był ostatni oponent Adriana, Marcin Najman. “Cesarz” nie omieszkał zachęcać Pawła Jóźwiaka, by ten “wjechał” w Ciosa.

Zobacz wywiady po programie Roast:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO