Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Cios kolejny raz atakuje z partyzanta! Uderzył Jóźwiaka z liścia [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 19 lutego 2024, 21:46
przez Przemek Krautz
1
2
Jeden komentarz

Właśnie trwa konferencja Clout MMA, podczas której ogłoszono całą kartę walk, a także doszło do pierwszej konfrontacji pomiędzy zawodnikami.

W jednej z walk swój konflikt wyjaśnią Paweł Jóźwiak i Adrian Cios. Zła krew pomiędzy nimi ma swój początek jeszcze na gali Prime 5. Doszło wówczas do sporych kontrowersji i dopiero w trakcie wydarzenia ogłoszono, że Cios nie wyjdzie do klatki.

Jóźwiak zarzucał mu później, że w szatni kilka godzin przed pojedynkiem chciał negocjować warunki umowy i przyszedł z aneksem napisanym na kartce. Finalnie skończyło się na tym, że freak fighter został wyrzucony z obiektu, a następnie organizacji.

Teraz panowie zmierzą się podczas Clout MMA 4 i w klatce wyjaśnią swój konflikt. Galę obstawicie wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czekają na was darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Oprócz tego aż trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To oznacza, że w przypadku przegranej środki otrzymacie z powrotem na konto.

Odbierz darmowe 30 zł + 3 X zakład bez ryzyka do 100 zł!

TYPKURSYBUKMACHER
Paweł Jóźwiak – Adrian Cios1.60 – 2.06Fortuna

Podczas konferencji stanęli twarzą w twarz, a Adrian Cios po raz kolejny zaatakował z tak zwanego partyzanta. Zrobił to już wcześniej przy okazji walki z Marcinem Najmanem. Uderzył go potężnym liściem, przez co później “El Testosteron” miał poważne problemy ze słuchem.

Teraz Cios zrobił to ponownie. Gdy zawodników poproszono do face-to-face, w obstawie ochrony freak fighter uderzył prezesa FEN. Nagranie z awantury znajdziesz poniżej:

Sprawdź wywiady po konferencji:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Jóźwiak zaatakował Ciosa! Kolejna awantura przed Clout MMA 4 [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] między freak fighterami mogliśmy przekonać się na pierwszej konferencji przed Clout MMA 4. Tam Cios uderzył rywala podczas face to face. Kolejna odsłona miała miejsce na programie […]

WIDEO