Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Wielki Bu właśnie tego się obawiał! Komentuje walkę wieczoru GROMDA 16 [WIDEO]

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 5 marca 2024, 14:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

“Wielki Bu” przy okazji wczorajszej konferencji miał okazję zabrać głos w sprawie ostatniej edycji GROMDY.

Już w sobotę Patryk Masiak powróci do klatki i zmierzy się z Dawidem Ząłęckim. Zarówno to starcie, jak i pozostałe walki gali obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna.

Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.92Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.30Fortuna

“Wielki Bu” o walce wieczoru GROMDA 16

W rozmowie z FANSPORTU TV “Wielki Bu” odniósł się nie tylko do nadchodzącej gali Clout MMA 4. Został również zapytany o ostatnia edycję GROMDY i skomentował main event, czyli walkę “Wasyla” z “Jokerem”.

Przyznał, że obawiał się tego, iż “Wasyl” po wypadku nie wrócił do pełni formy, a już na pewno nie na starcie z tak mocnym rywalem. Nie ukrywa, że “Joker” to świetny bijok, który może sporo namieszać:

Mogę Marcina tylko skomentować, że ja się tak bałem o to. Marcin nie był w ogóle gotowy na to, żeby startować w GROMDZIE, a tym bardziej nie z młodym Szmajdą. To jest chłopak, który naprawdę może namieszać w GROMDZIE, a “Wasyl” nie odbudował formy sprzed wypadku, więc to nie był czas na takie wyzwania. Ja sparuje z Marcinem, to nie jest nawet 60% Marcina sprzed wypadku.

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments