Niedziela, 19 Maja, 2024

Książulo odrzucił gigantyczne pieniądze! Kosmiczna oferta za walkę we freakach

Fot. YouTube
Opublikowane 29 marca 2024, 10:34
przez Przemek Krautz
45
22
Brak komentarzy

Popularny youtuber zdradził, że zaoferowano mu gigantyczne pieniądze za debiut w klatce. Od razu odrzucił jednak propozycję walki.

Szymon Nyczke już kiedyś był bardzo znany, a teraz ponownie wszedł na szczyt polskiego YouTube. Zaczynał tworzyć jako “Kolorowyvlog”, lecz aktualnie wszyscy kojarzą go pod pseudonimem “Książulo”. Na swoim kanale zamieszcza przede wszystkim treści związane z jedzeniem i zebrał ponad 1,25 mln obserwujących. 

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Książulo” o ofercie na walkę

W ostatnim filmie odpowiedział na pytania swoich widzów, a część z nich dotyczyła występu na gali freakowej. Jak się okazuje, “Książulo” otrzymał już ofertę walki i na debiucie w klatce mógł zarobić naprawdę duże pieniądze.

Zdradził, że pierwsza propozycja opiewała na milion złotych. Takie pieniądze otrzymują największe gwiazdy freaków, a mimo to uważa, że mógłby wynegocjować jeszcze wyższą stawkę. Youtuber nie jest jednak zainteresowany pojedynkami i od razu zakończył ten temat:

– Pierwsza kwota, którą mi zaproponowano za jedną walkę, tj. 1 mln zł, ale nawet nie kontynuowałem rozmowy. Podejrzewam, że można by było tę kwotę jeszcze negocjować na większą, ale nawet tego nie robiłem. Dostałem pytanie, czy walczę za milion, czy nawet nie mamy o czym gadać, więc napisałem, że nie mamy o czym gadać. Ucinamy temat.

– To jest bardzo dużo kasy, ale wydaje mi się, że totalnie nie jest mi to potrzebne teraz. Ja tylko muszę nagrywać filmy. Skupiam się na tym, w to wkładam serce, w to wkładam w sumie wszystko, cały czas kminię, co tu nagrać, gdzie jechać.

Mimo wszystko przyznał, że niczego nie wyklucza i w przyszłości może dojść do sytuacji, że zobaczymy go w klatce. Na ten moment jednak skupia się przede wszystkim na tworzeniu filmów i rozwijaniu kanału.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
45
22
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments